Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori (vagy ritka) az olyan férfi, akinek nem megy a szex érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés
"Nem megy" alatt most nem feltétlenül azt értem, hogy szó szerint fel sem áll neki, hanem pl. azt a pasit is, aki legfeljebb egy-két tapasztalatot szerzett alkalmi szex terén, de messze nem jelentette számára ugyanazt, és azóta sem vágyik arra, hogy újra része legyen benne.

2018. júl. 8. 17:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem ment és párkapcsolaton belül tapasztaltam mikor már nem volt meg a szerelem a kötődés,érdeklődés,érzelmek már akkor sem ment és nem volt jó.
2018. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

Jelen. :)


Nem volt alkalmim, nekem kellenek az érzelmek, anélkül tök gagyi az egész. Csak szimpla reszelés és nem szeretkezés. :)


4: "Rám-hibáztál". :D Teli van a padlás a barátzónába fulladt próbálkozásoktól/ból. :D

2018. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen vagyok. Eleve képtelen vagyok elengedni magam a nélkül. Konkrétan valahogy a fizikai érzetek sem ugyan azok. Konkrétan elmegyek, talán még gyorsabban is, de valószínű azért, mert tudat alatt túl akarok esni rajta. Viszont túlzás azt mondani, hogy elélvezek, mert szinte semmit nem érzek. Nem jelent többet, mint mikor kis dolognál könnyítek magamon a WC-n. Nem is kerestem soha életemben alkalmi kapcsolatot.
2018. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Én is kb. Ilyen vagyok. Szerintem nem annyira ritka.
2018. júl. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem megy, de a baráti társaságomból, ami kb 20 embert jelent, egyedül vagyok ezzel. Lett volna rá lehetőségem, de ha én nem érzek valamit a nő iránt, akkor az csak egy nő a sok közül. Ezt tetézi, hogy válogatós vagyok és az eseteim szintén olyanok általában akiknek nem megy az alkalmi.
2018. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy nőfaló, de volt/van két feleségem, és több hosszú távú kapcsolatom, meg néhány rövidebb. Az érzelmek mindig megelőzték a fizikai kapcsolatot, még ha csak egy kicsit is, és az érzelem alatt sem kell mindent elsöprőkre gondolni. De anélkül nem megy. Igen, érzelmekkel megáldott pasi vagyok, de nálam bevált, a nők imádták.
2018. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem vált be. Mikor nem mertem kimutatni és kiadni az érzéseimet, tehát magam és mások előtt is akaratlanul játszottam a közömböset, akkor az sokkal inkább hatott a lányokra. Ez nem szándékos csábítási taktika volt, hanem csak gyerekes és igazából gyáva viselkedés.

A legtöbb nőt az elérhetetlen izgatja a legjobban. Minél inkább azt érezték, hogy nem tudtak elérni, annál inkább érezték a ragaszkodást és annál inkább "szerettek". Idézőjel, mert ez nem az.

Aztán hatalmas szünet és megváltoztam. Elkezdtem felvállalni, a legfontosabb, hogy magam előtt, hogy én érzelmes vagyok. De ez már senkinek nem kell. Még annak se, aki régen meg volt értem őrülve. Nem arra kell gondolni, hogy én most olyan nyálas, meg finomkodó lennék. Hanem csak képes vagyok őszintén beszélni, ha úgy van. Illetve gyakorlatban meg vágynék a gyengédségre, de itt sem valami erőltetett dologról beszélek. Ez tényleg mondom, hogy senkinek nem kell a mai világban

2018. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Nekem mondjuk kellene, de ez nem túl releváns, mert nem vagyok egészséges psziché, és elég nehéz bánni velem (logikus, hogy az el nem fogadottság szeretetéhessé teszi az embert), szóval valószínűleg kívül esek a legtöbb férfi értelmezési tartományán. Azt nem tudom, hogy a többi nőre mi a jellemző.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 10. 23:58
 19/27 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy értelmezési tartomány? Multidimenzionális lény vagy, amit nem lehet értelmezni a világunkban meglévő szabályok korlátai miatt?
2018. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem, azt jelenti, hogy kapásból ki vagyok zárva, ha az a kérdés, hogy kik közül választanánk szívesen barátnőt, ha úgy tetszik, nem megyek át a rostán.
2018. júl. 11. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!