Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj a szeretkezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a szeretkezés?

Figyelt kérdés

A barátommal már 1 éve vagyunk együtt és már minimum 10x feküdtünk le egymással. Távkapcsolatban élünk, így minimum csak 2 hetente vagy maximum 1 havonta látjuk egymást. Végignéztem minden oldalt, sikosítót használunk, ezért hüvelyszárazság miatt nem lehet, nemi betegségem nincsen, gumival szeretkeztünk eddig és stresszelni se szoktam előtte. Ami érdekes, az az, hogy csak az elején fáj, az első 5 lökés, a többi nem. Inkább ilyen feszítő érzést érzek.

A válaszokat előre köszönöm.


18/L



2018. júl. 15. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategória... Amúgy lehet ő túl nagy vagy te vagy túl szűk. Közben kitágul a hüvels izgalom hatására, ezért később már jobb. Esetéeg legyen hosszabb az előjáték, hogy jobban felizgulj
2018. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen szűk vagy akkor. nekem 3 év után is feszítő érzés,ha előtte nem izgatnak ujjal kellő ideig. hiába vagyok nagyon nedves, kell kis idő,míg kitágulok és megszűnik a feszítő érzés.

legyen hosszabb előjáték és finomabb lökések az elején

22/L

2018. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lassabban tegye be, finoman. Aztán először is óvatosan kezdjétek. Nekem is ez a problémám, de amúgy ha ujjal kezdtek nem lehet ilyen probléma.

Meg hosszabb előjáték hogy tényleg kitágulj.

2018. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!