Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egyszer azt kérem a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer azt kérem a barátomtól hogy nyaljon addig ameddig csak bírom, akkor miért olyan nehéz ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Kérdezte mit szeretnék szülinapra? Mondom semmi extra, csak az az este legyen az enyém, had dőljek hátra és csak élvezni akarom ahogy kényeztet. Többször is el tudok menni egymás után, szóval mondjuk kb fel óra lett volna. Erre nyilván virágot kaptam, este meg semmit.... persze örülök neki, meg nem felejtette el, de nekem sokkal többet jelent az orális része. Most ez olyan nagy kérés?
2018. júl. 30. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez érdekes. Én meg nem nyalhatok addig, amíg szeretném, mert nem akar így elélvezni. 1-2 perc és ennyi.
2018. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Mert egy önző hülye a barátod.

Egyáltalán: az ilyet kérni kell? Milyen pasival jársz te?

2018. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A “legjobb” az egészben az, h mikor nekem megvan, ő szokott kapni ilyen fél órát, amikor csak őt kényeztetem amíg el nem élvez.(nem szoktam mérni, de biztos h van annyi) Szóval egyáltalán nem nagy kérés sztem ez tőlem, h ameddig bírom, nyaljon.
2018. júl. 30. 13:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi ,most kapsz kétszáz privátot ,hogy a világ legvégéig nyalnának,sőt még azon is túl

;)

2018. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kovpet ***** válasza:

"miért olyan nehéz ezt megtenni?"


ő erre mit válaszolt?

2018. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak önző.


Normális pasitól ilyet bármikor kérhetnél, talán még kérni sem kellene.

2018. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt válaszolta, h igazam van meg hasonlók. Mondom akkor miért nem lehetett ezt teljesíteni? Erre ő: hogy akkor jövőre így csináljuk majd....
2018. júl. 30. 14:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jövőre?! Hát Margit... Nóóórmáliiis?!?!

Nekem azt mondtava párom, hogy annyira nem nagy dolog neki ha kinyal, annyit élvez benne, hogy élvezem ezért kevésszer van orál de ha van az nagyon odabasz :D Volt, hogy szegényt fejbe vágtam annyira remegett a lábam.

Keress olyat aki foglalkozik azzal amire vágysz.

2018. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Félre ne érts,nem csak évente egyszer csinálja, de ezeken az alkalmokon legalább biztosan szeretnem megkapni. Mondjuk valójában tényleg nem annyira szereti csinálni, de hat ezt tudta mikor összeállt velem. Mármint h nekem ilyen igényeim vannak.
2018. júl. 30. 15:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nosza, miért nem kapod el akkor te? Lenyomod, arcára ülsz... Miért utasítana vissza? :)
2018. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!