Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fogamzásgátló hatással van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló hatással van az orgazmusra? Többi lenn

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy amióta szedem a fogamzásgátlót (pár hete) nem tudok elélvezni. Előtte mindent sokkal intenzívebben éreztem, minden sokkal élvezetesebb volt. Pedig semmi sem változott. A libidóm ugyan úgy az egekben van, fel is izgulok rendesen és a szex is ugyan úgy zajlik, de az érzés ott benn nem olyan intenzív.

Köze van ehhez a fogamzásgátlónak?

Talán annyit vettem még észre, hogy kevésbé vagyok nedves, de ilyen már előfordult az előző tablettámnál.


22/N



2018. júl. 31. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Nekem libidomat csökkentette

Majd egyre gyakrabban nem tudtam elélvezni

Később már szárasságot okozott

Többszor volt váltás de mindnél ez volt

Így abbahagytam

24N

2018. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En egy eve szedem.

Sokkal tovabb tart mire felizgulok, szepen lassan egyre szarazabb lettem, kb mostmar csoda ha nedves vagyok, elotte meg kb a szuper erom volt olyan gyorsan ment.

Azt nem erzem, hogyha mar vegre jo uton vagyunk , mas lenne az orgazmus, de bennem is sok mindent atalakitott.

Valamit valamiert

21/L

2018. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ideje spiralom van, ami birizgal szex kozben, igy konkretan kiugrok a borombol, olyan orgazmusaim vannak.
2018. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!