Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szép lányok, miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép lányok, miért van köztetek sok olyan, aki ha nem lenne muszáj, nem lépne a földre?

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában beképzeltek es stb stb
2018. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

En a kerdest sem ertem,mert mit csinalnak lebegnek?

A bolygo neve halál

2018. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Elég fura a kérdés

De gondolom a beképzelt mű pláza pitsákra gondolsz akik magason hordják az orrukat

Azok arra se méltóak h “Nőnek” nevezd Őket

24N

2018. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Mert megtehetjük....
2018. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt senki nem tehetné meg. Legfeljebb adott pillanatban úgy tűnik. Belegondoltál, hogy mi lesz akkor amikor már nem kellesz annyi mindenkinek? Illetve szélsőséges eset és 0,000000000000000000000001% az esélye, de mi lenne, ha most valami kataklizma történne és posztapokalipitkus világ jönne? Nem sokat érnél a külsőddel, legfeljebb több kontroll nélküli állat próbálna megerőszakolni. Ez sarkított példa volt, de a lényege az, hogy bármit hozhat még a közeljövő is. Persze egy szimpla baleset elképzelhetőbb példa. Na adja Isten, hogy ilyen történjen, de tényleg sajnos bármi megeshet. Szerintem rosszabbul esne a változás és nagyobb lenne a pofára esés ha túlságosan szélsőséges a hozzáállása és viselkedése egy embernek. Mellesleg én nekem is mondták már, hogy első pillanatban olyan távolságtartás volt irányomban, mert elsőre az a tipikus "jó csávó" benyomása volt egyeseknek. Persze hamar kiderül, hogy jóval empatikusabb, közvetlenebb és magát bármikor bepiszkoló és szinte semmit sem cikinek tartó ember vagyok mint a legtöbb előnytelenebb külsővel rendelkező. Nem tudom, én valahol tényleg sokat tűnődöm, hogy mennyi idő kell egy embernek, hogy rájöjjön a külső tényleg másodlagos.
2018. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért azt hozzátenném, hogy ha valakinek nagyon nagy az énképe, vagy indokolatlanul lovagol valamin, akkor azért én is nagyon arrogáns tudok lenni. Én sem vagyok szent
2018. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert beképzelt p..csak
2018. aug. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mert a csinos külsejük miatt könnyebben érnek el bármit az életben. Hozzá szoknak, hogy a kisujjukat se kell mozdítaniuk és meg van mindenük. De nem kell aggódni, a szépség megfakul, aztán az ilyen nők 30-40 éves korukra teljesen kiégnek.
2018. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!