Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Milyen gyakran fordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen gyakran fordult elő, hogy egy jóképű, férfias/sportos testalkatú vonzó pasinak kisebb méretű pénisze volt, mint ami nektek bejön?

Figyelt kérdés
Szóval erre a tipikus max. 15-16 cm hosszú és legfeljebb 4 cm vékony (11-12,5 cm kerület) péniszre gondolok. Azt ugye mindenki tudja, hogy a nők a nagyobb méretet kedvelik, ami kb. vastagságban olyan 4,5-től kezdődik (kb. 14 cm kerület), hosszra pedig 16-17-től, de volt-e már veletek olyan, hogy egy álompasinak gondolt férfi csalódást okozott a méretével szex során? Pontosan mekkora volt az illető mérete?

2018. aug. 12. 22:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem volt egy barátnőm(csak barát volt), aki mondta, hogy az ilyen tipikus "álompasikkal" valami gond mindig van. Vagy kicsi a méretük, vagy hamar elmennek, vagy egyszerűen rosszul csinálják. Erre mondtam neki, hogy kösz szépen:D Akkor is megemlítette ezt mikor az egyik sportolónkkal jött össze és meglepődött, hogy mennyire rendben van minden téren. Persze az meg kb. 4 alkalom után ejtette, de úgy, hogy egyszerűen megszakította vele a kapcsolatot. Sírt is miatta rendesen a lány, de nem tudom mire számított. Persze kicsit ezt vissza is kapta az élettől, mert ő is elég durva volt és ezt nem is tagadta soha.

De én is izmos vagyok, egész jóképű és bár a méretem nem kicsi, de nem vagyok egy nagy szám az ágyban

2018. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A méretet nagyban befolyásolja,hogy mennyire van felizgulva az illető. Az oral sex okozta szívóerő szintén jelentős változást okoz, próbáljátok ki, meg fogtok lepődni.Szerintem a méret e miatt nem egyforma, általánosítható ugyanazon személy esetében sem.Milyen a kedved, lelkiállapotod, milyen a párod, meleg e az idő, milyenek a körülmények helyszín szituáció stb.
2021. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!