Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Elvesztettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Elvesztettem a szüzességemet, de nem fájt és nem véreztem. Ez lenne a normális vagy a többségnek tényleg kellemetlen az első szex?

Figyelt kérdés

Évekig hallgattam sokaktól, hogy az első alkalom fáj, felléphet vérzés is, ezért a fiúnak nagyon óvatosnak kell lennie. De én a behatolást követő pár másodpercben csak feszítő érzést tapasztaltam, és utána se éreztem fájdalmat, holott a párom nem volt óvatos.

Most az enyém kirívó eset vagy a többi ember csak riogatott?



2018. aug. 29. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem fájt és eléggé vérzett is. Nekem jutott a rossz oldala a statisztikának :D
2018. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Belegondoltam, hogy egyes népeknél az az elvárás, hogy a menyasszony a nászéjszakán vérfoltot hagyjon a lepedőn, mert az a "megerősítés" arról, hogy szűz volt. Ezek szerint én, és itt még páran megbuktunk volna ezen a teszten? ^^"
2018. aug. 30. 15:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt, nem vérzett, csak feszített az első alkalommal. Előtte én is maszturbáltam, petting is volt (ujjazás), így biztos tágultam valamennyit.
2018. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Milyen szerencsések azok, akiknek egyáltalán nem fájt. :) Nekem az első 5 alkalommal fájt sajnos, és véreztem is eléggé. :( De ugye mindenkinél más.. :)
2018. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!