Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek másfél év után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek másfél év után várjak még vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
én 17 ő 18, másfél éve járunk de még mindig nem szeretne lefeküdni, kicsit el vagyok keseredve meg kérdeztem velem van-e a baj azt mondat nem, de mindig tereli a témát azt mondja majd később, ha nem szeretném ennyire akkor nem vártam volna 1,5 évet de nem várhatok örökké, talán valami rossz élménye van, lehet bántotta valaki ilyenekre is gondoltam de nemleges választ adott?

2018. szept. 2. 22:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást.
2018. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
Beszélgess el vele róla.
2018. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Másfél év után? Biztos valaki más kúrogatja. Erre nem is gondoltál?
2018. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Már régen mások kezelik szerintem. Amúgy meg tudod mi a különbség a barátság és a kapcsolat között? az utóbbiak szexelnek is. Szóval max barátok vagytok, ha még nem szexeltetek akkor nem jártok. Hagyd a halálba.
2018. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd!
2018. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
micsoda időpocsékolás.. adj ultimátumot h vagy pontosan elmondja mi baja (lehet marhaság is, pl h milyen formájú a puncija és emiatt aggódik erre készülj) vagy továbblépsz mert neked ez nem megy igy tovább.
2018. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
23%

Szánalmas, egyből ,,hagyd"...

7 hónapot voltam együtt az exemmel, 3-szor szakítottunk, most ott tartunk, hogy lassan 1,5 éve beszélünk még mindig, és néha találkozunk, petting is van/volt, de még mindig nem dugtunk.

Most akkor mi van? Összedől a világ?

2018. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem hagyd
2018. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Te a fiú vagy? A barátnőd meg szűz? Mert lehet fél a fájdalomtól. Bar másfél ev után már eléggé felkészülhetet volna.

Ha pedig nem az, akkor nekem sincs mas ötletem, mint kellemetlen emlék. Lehet nem "meri" bevallani mi történt vele?!

2018. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%

Két eset van. Ha még arra sem méltat, hogy nyíltan beszéljen az érzéseiről. Az azt mutatja, hogy nem törődik te érzéseiddel. Ami elég súlyos, mert igazából nem szeret.

Vagy az is lehet már kiégett, nem kívánja a szexet. És rosszul esik neki, ha felhozod a témát. Vagyis nem érzi át a helyzetedet. Ebben az esetben szerethet téged, de el kell fogadnod, hogy nem igen lesz változás.


Vagy elfogadod, hogy ilyen. Keresel egy szeretőt. Vagy ha úgy érzed így nem tudod elfogadni, akkor hagyd ott.

2018. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!