Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek másfél év után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek másfél év után várjak még vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
én 17 ő 18, másfél éve járunk de még mindig nem szeretne lefeküdni, kicsit el vagyok keseredve meg kérdeztem velem van-e a baj azt mondat nem, de mindig tereli a témát azt mondja majd később, ha nem szeretném ennyire akkor nem vártam volna 1,5 évet de nem várhatok örökké, talán valami rossz élménye van, lehet bántotta valaki ilyenekre is gondoltam de nemleges választ adott?

2018. szept. 2. 22:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
update: Már nem vagyunk együtt.
2018. szept. 9. 21:07
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt? Lett vmi válasza a barátnődnek a "problémára"?
2018. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
grat, jó döntés volt
2018. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

#22

Igen emiatt, igaz még fiatal vagyok de már nem szeretnék éveket várni nekem is megvannak az igényeim minden másba közös nézeteink voltak de sajnos ez egy holtpont volt

2018. szept. 10. 15:55
 25/27 anonim ***** válasza:

22es vagyok. Végülis teljesen megérthető. Én lány létemre csak a legelső alkalomnál tudnék 1 évnél többet elképzelni, de inkább egyet.

Ha másfél évig várna rám vki, azt nagyon nagyra értékelném. Annyi idő után pedig már nekem is nagy lenne a vágyam.


Sok szerencsét kívánok neked!


22L

2018. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Még fiatalnak érzi magát ahoz hogy meggondolatlanul nemkívánt terhesség miatt leényanya legyen! Ráadásul téged éretlennek tart, mert pl. a kérdésedből nem derült ki, ki a fiú ki a lány, stb. Szakíts vele! Mentsd meg magadtól!
2018. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Utolso!

Már szakítottak. Irta a kerdező parral feljebb.

2018. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!