Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek másfél év után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek másfél év után várjak még vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
én 17 ő 18, másfél éve járunk de még mindig nem szeretne lefeküdni, kicsit el vagyok keseredve meg kérdeztem velem van-e a baj azt mondat nem, de mindig tereli a témát azt mondja majd később, ha nem szeretném ennyire akkor nem vártam volna 1,5 évet de nem várhatok örökké, talán valami rossz élménye van, lehet bántotta valaki ilyenekre is gondoltam de nemleges választ adott?

2018. szept. 2. 22:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
28%

ha szeretnéd, nem kérdeznél ilyet. Te dugni akarsz, keress erre egy megfelelő alanyt. Őt pedig hagyd békén!

A szeretkezésnek a házasságban a helye.

2018. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%

Elég kitartó voltál eddig.

Próbáld ki puhatolni h esetleg az előtte lévő pasi vette el a kedvét, vagy túlzottan erőltette a dolgot stb...

Ha ezek után sem szeretné akkor ink hagyd.

2018. szept. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%

Másfél év?

Tudod hány jó dugásról maradtál le ?

Hagyd a francba. Még egy utolsó kérdést sem ér meg a dolog. Ha rá is szánná magát a szexre egy görcs lenne a csaj.

Semmit nem élveznél az egészből csak 10 perc rossz dugás mellé kapnál több óra lelkizést.

2018. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Lehet h önbizalomhiányos, fél, hogy nem tudna neked tökéleteset nyújtani, amilyet elvárnál, elvárna bárki, és ő nagyon sokat a maxot szeretné adni neked. És lehet emiatt stresszel és ráfeszül.
2018. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
73%
Hát, öregem.. nekem egyik osztálytársam volt ilyen, hogy már 3 éve járt a barátjával, de nem volt szex, nem tervezett a sráccal a jövőre se semmi. Arra tippelek, hogy nem szeret téged igazán. Beszélj vele erről, aztán ha továbbra se változik a helyzet, keress mást.
2018. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Bele kell tőrödnöd, vagy le lépsz.
2018. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Másfél év??! Ezt nőként mondom, hogy az istenbe lehet addig kibírni?? Ráadásul nem is 13-14 évesek vagytok, hogy azt lehetne mondani, hogy korai. Én is nagykorúként vesztettem el már a szüzességem, de 2,5 hónap után megtörtént. Nem kellene ezt ennyire túlmisztifikálnia.


Azoknak meg, akik azzal vádolják a kérdezőt, hogy "nem is szereti", meg "csak dugni akar"... másfél évet szerintetek ki várt volna, ha nem szerelmes és csak a szexre megy?!


Szerintem próbálj meg vele beszélni, kérdezd meg, hogy mitől fél ennyire. Ha meg továbbra is hárít, nem válaszol, akkor beszélj a magad oldaláról. Sokat vártál rá, megértő voltál, de ennyi idősen, és másfél év után alapnak kellene lennie egx kapcsolatban a szexnek.


26N

2018. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hagyjad.
2018. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
na otthagytad már?
2018. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mérlegelni melyik a fontosabb a lelkitársad vagy a szex, vagy ugyanannyit nyom a latban, próbáld megérezni belső hangoddal lelkedre figyelj, Isten mindannyiunkban benne van, belülre figyelj; súg, ha kéred, tehát h mennyi idő kellhetne még a barátnődnek próbáld megérezni, de ha te már most szeretnél szeretkezést, akkor hagyd el, meg ha ugyanannyit nyom a latban, akkoris hagyd el.
2018. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!