Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent, ha szűz lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha szűz lányként egyfolytában kívánom a szexet, csak a szexre gondolok egyfolytában Hogy lehet ez? Pedig sose voltam még senkivel) már elmúltam 20 éves is.

Figyelt kérdés
Tudom hogy könnyen felszedhetnék bárkit,fiúk meg alapból könnyűvérűek,de én ezt simán visszautasom ..ahhoz képest hogy szexuális vágyaim vannak.

2018. szept. 12. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes, tombolnak a hormonjaid és addig nem is nyugszanak, amíg át nem esel az elsőn.
2018. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Kielégítetlen vagy, gyanítom :D A maszturbálás egy idő után már nem elég. Én is ezt veszem észre magamon, ha hosszabb ideig nem "raknak meg" úgy rendesen, akkor minden gondolatom a szex köré csoportosul. Aztán kielégítenek és máris könnyebben tudok komoly témákra fókuszálni. Szerintem ez normális, és nem függ attól, hogy szűz vagy-e vagy sem.
2018. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
A szexuális vágynak semmi köze a szüzességhez.
2018. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Hany privatot kaptal?:)))
2018. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Engem is érdekelne hány privátot kaptál. 20-nál többet?
2018. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam vele ennyi idősen. Bár most se vagyok sokkal idősebb, viszont mostanában már nagyon alacsony van a hormonszintem, és úgymond megnyugodott a szervezetem. Olyan is van, hogy napokig, hetekig nincsenek különösebb szexuális vágyaim.
2018. szept. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egészséges fiatal lányként ez természetes.
2018. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog! Maszturbálj sokat. a fiúkat hanyagold amíg csak lehet. (lefekvés szempontjából!) Pettingelni lehet srácokkal, de abból általában előbb-utobb szex lesz. De biztosítalak róla hogy 25 évesen sem szégyen szűznek lenni! A jövendőbeli párodnak pedig egyenesen felemelő érzés lesz!
2018. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Én nem csinálok olyanokat.

2018. szept. 14. 01:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonlókat éreztem, tomboltak a hormonok. Minden percben a szexre tudtam csak gondolni. És miután kipróbáltam, rengetegszer csináltunk a volt párommal. Utána meg tudtam nyugodni.

22|L

2022. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!