Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kövér pasival az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kövér pasival az ágyban?

Figyelt kérdés

Valaki próbálta már?

Tegyük fel h helyes meg termeszetre bejön.


2018. szept. 24. 21:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem mitől van hozzá a nőknek vonzalmuk.
2018. szept. 24. 23:03
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom megmagyarázni. De peldául nagyon sok nő találta a maga koraban vonzónak Bud Spencert, aki 100kg felett volt mar a filmjei idejében (fiatal korában meg vékony)

De öreg korára példaul Jack Nicolson is felszedett egy kicsit. De még igy 80 év felett is jó pasi.


Meg vannak plussize ferfimodellek is. Akik azért elég sok nőnek tetszenek

2018. szept. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%

Nemtudom. Egy nagydarab férfivel voltam, nagyon izmos karja, lábai voltak 130 kiló körül és ez még tetszett is.

De amikor levette a pólóját és megláttam, hogy akkora hasa van amilyet azelőtt meg életembe nem láttam.... Hát az számomra lelombozó volt...

2018. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért ugyanúgy, mint nőben, pasiban is nagy különbség van túlsúlyos és túlsúlyos között. Nem mindegy, hogy helyes arca van-e, esetleg még előnyös is neki, hogy van rajta pár plusz kiló, jó válla, segge lesz... Meg van az a tipus, aki aránytalan, tokás, csúnya, bazinagy hassal, vékony lábakkal, mint egy alma 2 fogpiszkálóval. Nyilván van olyan 110 kilós, akit bottal se, de van olyan 130 kilós, aki nagyon bejön akár.
2018. szept. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%

,,kövér'',,bálna''

Nem tudnál kicsivel tisztességesebben beszélni a túlsúlyos emberekről?

Tegyük fel,szerelmes leszel egy vékony srácba.Valami miatt meghízik...szakító indok lenne? Nekem volt párom aki 70ről indult,2 év alatt meghízott valamilyen gyomorbetegség miatt de tudod,ugyanaz az ember maradt .

2018. szept. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a párom 130 kg volt, de nagyon szarul csinálta... Aztán jött egy másik, aki csak 80 kg volt, de ő viszont jó volt az ágyban.
2018. szept. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%

Én voltam 130 kg-os is, aztán lefogytam. Most 90kg vagyok és izmosabb alkat. Szinte azonosan szép nők álltak velem szóba akkor is, mint most. És úgy látom az élvezettel sem volt és most sincs probléma. A nők furcsák ilyen azempontból :) a külső csak másodlagos... persze mindez múlt időben, mert azóta megnősültem. :)


28/F

2018. szept. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Először, mint túlsúlyos férfi, össze akartam szedni egy rendes választ, de aztán a további válaszaid látva rájöttem, hogy túl primitív vagy, hogy pazaroljak rád bármit is.

Legyen ennyi elég: szerencsére sosem volt panasz a szexuális teljesítményemre. Ez nem alkat, hanem hozzáállás és odafigyelés függvénye. Ha ennyit sem értesz, akkor ritka hülye vagy.

2018. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyszerű: kislány még, majd rájön, hogy hülye, és ha mázlija van, megváltozik.
2018. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nem a teljesítményen vagyok kiakadva, azt elhiszem ha a nők mondják, azt nem tudom felfogni hog yvonzódnak ilyen testhez.


Azt értem h ha vki meghízik akkor ugyanaz az ember marad, de a vonzalom biológiai, hiába akarják nem fog úgy működni mint egycsinos kockás hasú pasi iránt!


Jelzem, nem minden kockás hasú iránt működik, azok közt akik bunkók azokhoz nem vonzódunk.


Hiába vagytok kiakadva ezen, ha egy nő megöregszik az se tetszik nektek! Ez ugyanaz.

2018. szept. 26. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!