Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kövér pasival az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kövér pasival az ágyban?

Figyelt kérdés

Valaki próbálta már?

Tegyük fel h helyes meg termeszetre bejön.


2018. szept. 24. 21:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem kívánok neked semmi rosszat kérdező,de majd ha esetleg szülni fogsz és ne adj isten meghízol,kíváncsi vagyok hogy fog esni ha a férjed lebálnáz és azt mondja bocs drágám elhagylak,mert már nem tudok ilyen testhez hozzányulni.Hiába tudod majd magadrol,hogy ugyanugy teljesítessz...

Kicsit előítéletes vagy de kívánok neked egy olyan pasit aki sosem fog meghízni melletted és reméljük te is vonzó leszel majd számára.

2018. szept. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok, hogy nem egy ilyen felszínes pitsának neveltek a szüleim.
2018. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy probáltak mar többen is. Mint ahogy teltebb nők is sokaknak vonzó.

Plusz sokan a termeszetett nézik nem csak a kinezetet.

Nem mindenki ilyen felszínes, mint te. Főleg, ahogy megnyilvanulsz.

Szerintem mivel te el sem tudod kepzelni, nem os foglalkozz vele. Másokbak pedig hagyd meg, hogy azt valasszak, akit akarnak. S ne kelljen rosszul erezni magukat, attól, hogy egyesek lebalnázzak a párjukat!

2018. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!