Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mire vágytok szexualit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mire vágytok szexualitás terén, amit esetleg nem kaptok meg a párotoktól?

Figyelt kérdés

Az erdekelne, hogy van e olyan dolog, aminek nagyon orulnetek, amire vagytok, de a parotoktol nem kapjatok meg? Gondolok itt olyasmikre mint pl tobb no nem akarja oralisan kielegiteni a parjat, de a parja erre nagyon vagyik. Vagy pl sok ferfi arra vagyik barcsak a parja is kezdemenyezne neha, nem csak o.. stb

Vagy vannak olyanok akiket izgat a beoltozos szex, kiprobalnak szivesen.. stb stb

A lenyeg hogy olyan dolog amit nem kaptok meg, mert a parotok nem hajlando ra VAGY nem is kommunikaljatok fele valamilyen oknal fogva, de a lenyeg hogy valami amit szeretnetek kiprobalni vagy csinalni rendszeresen de nem tudjatok.


Mindez egyebkent azert fogalmazodott meg bennem, mert a jelenlegi parommal meg eleg friss a kapcsolatunk, nem igazan tudom miket szeret stb. Aktiv a szexualis eletunk ugyan, de en eleg gatlasos vagyok a dolgok elejen, kell nekem ido mire feloldodok, es sajnos vagy nem sajnos o is ilyen, igy nem annyira konnyu. Pl nem elegitettem meg ki sosem oralisan, mert meg sosem jott ki ugy a lepes, nem kert meg ra, nem mondta hogy szeretne. Lehet ez hulyeseg mert miert ne akarna... De valahogy ha lekapnam a nadragjat es elkezdenem csinalni az olyan nem is tudom, nem szeretnem azt a benyomast kelteni mintha egy k urva lennek. Ha egyszer szoba hozna vagy csak utalna ra utana mar nem lenne ez a problemam, mar nem lennek utana gatlasos. Ha szexelni akarok se merem megmondani neki hogy heee figyu szexelni akarok.. persze csokolgatom meg bujok hozza es remelem hogy ebbol veszi majd a lapot es altalaban eddig mindig vette is de mindig megvarom hogy benyuljon a ruham ala es akkor mar tudom hogy szex lesz. Na ertitek.

Illetve meg az volna a kerdesem, hogy o az elso olyan parom, aki miutan elelvezett, annyi volt a menet. Utana abba hagyjuk, megtorolgeti magat es utana tvzunk pihizunk majd alszunk, sosem akart meg masodik menetet egy ejszaka alatt. En viszont igen. De ezt mondjam meg neki? Sot en ahogy elelvezett meg utana is folytatnam. De ha pihenni akar egyet nem gond, de fel ora 1 ora mulva reszemrol megint szexelhetnenk. Vagy ez tulzas nektek ferfiaknak? Esetleg mondjam meg neki hogy szeretnem meg csinalni? Vagy utana mar nem fogja elvezni?



2018. okt. 5. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1.Megcsókolni

2.Nyalni a hasát

3.Fenekétől szeméremajakig kinyalni

3.Koton nélkül beleélvezni a punciba, közben csókolózni

4.Meglovagoltatni

5.Leszoptatni

6.És egymás mellé bújva ölelkezni

7.És együtt megfürödni



Mi ezt szoktuk a párommal csinálni..

24F

2018. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez jol hangzik, de a kerdes az volt, mi az amire vagytok es nem kapjatok meg :D egyebkent ezt ilyen sorrendben is csinaljatok?
2018. okt. 5. 18:16
 3/16 Zuzu82 ***** válasza:
56%
popsi nyalàs! Nem tom hogy mièrt nem engeditek.
2018. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Ne érezd magad qrvásnak az orál miatt. Nekem egy partneremnél sem jutott ez eszemben,amikor szó nélkül csinálták.

Az egy orgazmus nekem (férfiként) kevés lenne. Neked van egyáltalán?

2018. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Igen, olyan sorrendben is csináljuk.

Nincs olyan amit nem enged.

Még amiket szoktunk:

-királynő pózban kinyalom...

stb..

Ha érdekel gyere privibe, adok tippeket

2018. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolso, ugy mondod, hogy egy nap egy orgazmus neked keves lenne?

Felolem csinalhatnank a parommal naponta 3x is, nem utasitanam vissza, sot kedvem is lenne ennyihez. Tehat ha o nem kezdemenyez, csak naponta 1x akkor az azt jelenti hogy neki ennyi eleg is? A korabbi parom reggelente mindig erekcioval ebredt es mindig ram is maszott, a jelenlegi parommal meg sosem volt reggeli szex. Bar lehet az is kozre jatszik, hogy meg a szuleivel egy hazban vagyunk, es ok lehalljak a dolgokat? Nem tudom..

2018. okt. 5. 18:27
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Úgy értem alkalmanként kevés lenne egy,amikor együtt vagyunk (és a feleségemnek is). A reggeli zászlóállítás nálam is megvan még,pedig már nem vagyok tinédzser.

Neked van orgazmusod?

2018. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Es ket orgazmus kozott mennyi ido telik el nalatok, vagy ezt hogy kell elkepzelni? Elmesz, es egybol folytatjatok is, es ujra eltudsz menni?


Kerdesedre valaszolva, szerintem huvelyi orgazmusom meg sosem volt, nagyon elvezem a szexet es nagyon nedves is vagyok vegig de nem erzem azt a nagy bummmot amirol sokan beszelnek.. ellenben csikloi orgazmussal ereztem mar ilyet, de azt se ferfi okozta.. :D

2018. okt. 5. 18:35
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem szoktam nézni az órát... :-)

Általában egyből tudom folytatni. A nejemnek sincs hüvelyi orgazmusa,de olyan nincs,hogy ő ne élvezne el legalább 2x 3x.

Tanítsd meg a párod arra,hogy nálad hogy érhetné el az orgazmust!

2018. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Tehat akkor olyan nincs, hogy miutan egy ferfi elmegy, mar ne tudja folytatni utana mert nem all neki fel?


Es ha nincs huvelyi orgazmusa, mivel ered el a 2-3 orgazmust nala?

2018. okt. 5. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!