Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mire vágytok szexualit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mire vágytok szexualitás terén, amit esetleg nem kaptok meg a párotoktól?

Figyelt kérdés

Az erdekelne, hogy van e olyan dolog, aminek nagyon orulnetek, amire vagytok, de a parotoktol nem kapjatok meg? Gondolok itt olyasmikre mint pl tobb no nem akarja oralisan kielegiteni a parjat, de a parja erre nagyon vagyik. Vagy pl sok ferfi arra vagyik barcsak a parja is kezdemenyezne neha, nem csak o.. stb

Vagy vannak olyanok akiket izgat a beoltozos szex, kiprobalnak szivesen.. stb stb

A lenyeg hogy olyan dolog amit nem kaptok meg, mert a parotok nem hajlando ra VAGY nem is kommunikaljatok fele valamilyen oknal fogva, de a lenyeg hogy valami amit szeretnetek kiprobalni vagy csinalni rendszeresen de nem tudjatok.


Mindez egyebkent azert fogalmazodott meg bennem, mert a jelenlegi parommal meg eleg friss a kapcsolatunk, nem igazan tudom miket szeret stb. Aktiv a szexualis eletunk ugyan, de en eleg gatlasos vagyok a dolgok elejen, kell nekem ido mire feloldodok, es sajnos vagy nem sajnos o is ilyen, igy nem annyira konnyu. Pl nem elegitettem meg ki sosem oralisan, mert meg sosem jott ki ugy a lepes, nem kert meg ra, nem mondta hogy szeretne. Lehet ez hulyeseg mert miert ne akarna... De valahogy ha lekapnam a nadragjat es elkezdenem csinalni az olyan nem is tudom, nem szeretnem azt a benyomast kelteni mintha egy k urva lennek. Ha egyszer szoba hozna vagy csak utalna ra utana mar nem lenne ez a problemam, mar nem lennek utana gatlasos. Ha szexelni akarok se merem megmondani neki hogy heee figyu szexelni akarok.. persze csokolgatom meg bujok hozza es remelem hogy ebbol veszi majd a lapot es altalaban eddig mindig vette is de mindig megvarom hogy benyuljon a ruham ala es akkor mar tudom hogy szex lesz. Na ertitek.

Illetve meg az volna a kerdesem, hogy o az elso olyan parom, aki miutan elelvezett, annyi volt a menet. Utana abba hagyjuk, megtorolgeti magat es utana tvzunk pihizunk majd alszunk, sosem akart meg masodik menetet egy ejszaka alatt. En viszont igen. De ezt mondjam meg neki? Sot en ahogy elelvezett meg utana is folytatnam. De ha pihenni akar egyet nem gond, de fel ora 1 ora mulva reszemrol megint szexelhetnenk. Vagy ez tulzas nektek ferfiaknak? Esetleg mondjam meg neki hogy szeretnem meg csinalni? Vagy utana mar nem fogja elvezni?



2018. okt. 5. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az egyén függő, hogy valaki tudja-e folytatni egyből(egy-két perc múlva) vagy sem. Én általában tudom.Az orgazmust a csikló izgatásával érem (szájjal,nyelvvel,kézzel). Azt különösképp szereti,ha bennt van a péniszem a hüvelyben és úgy izgatom a csiklót az ujjammal.
2018. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A királynő póz az tanácsos! :)))

A párom hamar "elmegy" vele..

24F

2018. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincs párom, de amúgy sem kapnám meg. Lábfétises dolgok érdekelnének.
2018. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mikeXxX ***** válasza:

Szerintem az a lehető legrosszabb egy kapcsolatban ha a párod nem tudja a vágyaidat beszélj vele minden téren nyugodtan .

Számomra a beöltözős szex lenne jó főleg ha nem kérni kéne .

2018. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a párom nem orálozik és férfi létemre szeretném ha az ánuszom is izgatná.
2020. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs orál, magának sem engedi...
2023. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!