Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elváljak vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy sem?

Figyelt kérdés

Feleségemmel 9 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, jól működnek a közös kalandok és a hétköznapok is. A harmincas éveink közepén járunk, gyerek még nincs.

Ő a lelki társam, mindent megbeszélünk. Egyszerre hagyjuk egymást élni és figyelünk is egymásra. Sok az intimitás. Heti 1-2 szex is van, ami persze már nem olyan izgalmas mint régen, de van, és jó.

És itt jön be a probléma: 1-2 éve egyre erősebben érzem azt, hogy más nőkre vágynék szexuálisan. Csak szexuálisan. Szóval szexuális kalandokra vágynék... és ilyenkor rémisztő az a gondolat, hogy "miatta" már nem lehet semmi ilyesmi az életemben, soha többé. És ilyenkor olyan, mint ha szakítanom kéne vele ahhoz, hogy "önmagam lehessek", viszont a szakításnak még a gondolatától is teljesen kikészülök.


Mondtam neki ezt, és ő nem tudná őszintén megengedni, hogy mással legyek (meg is értem, én sem neki). Megcsalni, illetve hazudni én sem akarok neki, az nagyon fájdalmas lenne mindkettőnknek. Ő egyébként szeret, bízik a kapcsolatunkban, és hogy ezt megoldjuk.


Nem tudom, mi lehetne erre a megoldás... ti mit tennétek a helyemben??


2018. okt. 17. 11:25
1 2 3
 1/21 StevenUp ***** válasza:
100%

Fel kellene dobni a szexuális eleteteket

Extrém helyen extrém szex leteperős, lebukós, ilyesmi ami távol állt eddig tőletek hogy felfrissítsètek magatokat lelkileg

2018. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Prosti, párszor aztán rájössz, hogy mi a fontosabb egy ember aki szeret és akit te is szeretsz vagy a szex. Rendbe teszi a fejedet vagy így vagy úgy és ezt nem ironikusan mondom
2018. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy szexuálipszichológus.

Egyébként ha ilyen vagy akkor sose lesz hosszú távú kapcsolatod mert minden pinát meg fogsz únni.

Próbáljátok változatosan a szexet, vigyetek be új elemeket és eszközöket.

Ha ilyen jól kijöttök hogy ezt is meg tudjátok beszélni nagy hiba lenne elhagyni emiatt. Ritka az ilyen jó kapcsolat.

2018. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hivják úgy hogy kapuzárási pánik. Minden férfi áttesik rajt. Olyan mint nőknél a klimax. Kikerülhetetlen.
2018. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
én évekig vívódtam... majd teljesen véletlen megismerkedtem vkivel és totál rágerjedtem.. nem tudtam parancsolni magamnak és azóta találkozgatunk.. válunk..
2018. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

El fogsz. Ez már a vég kezdete. Amikor ilyen érzések vannak benned, akkor érzelmileg is elkezdődik a leválás a másikról.

Ő lehet a világ legjobb nője... te nem fogod tudni a gatyádba tartani a bohóckát.

2018. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Nálunk is hasonló a helyzet, csak nálunk van már gyerek, és az asszony nem igazán hajlandó újdonságokra. Én is a prostikon gondolkodok, neked is ajánlom, menj el, éld ki a vágyaidat.
2018. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7%

Komolyan egy anonim oldalon teszed fel ezt a kérdést?

És teljesen komolya hogy cad idegenektől várod a választ???

Ennyire ne legyél életképtelen

2018. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
Külön mennék , ismerkednék és befejezném az ügyet . Ennyi volt és lecsengett , inkább most mintha befigyel egy kölök aztán onnét már nehézkes pattanni .
2018. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az különbözteti meg az embert az álattól, hogy mi emberek használjuk az eszünket.

Miért is?

Csak gondold végig, életed során ugyan ezt akarod eljátszani 8-10 évente?

Igen, az ember ilyen, másokat is megkíván egy idő után, de vagy ellenálsz, vagy elválsz és vátogatod majd a partnereidet, vagy csalod a párod, és azt is egyre sűrűbben.

2018. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!