Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férjem ismeretlen nőkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem ismeretlen nőkkel chat-el erotikus dolgokról, amiket mellettem nem èl át az nálatok megcsalás? A beszélgetésben is leszögezi, hogy csak chat.

Figyelt kérdés

2018. okt. 19. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra fájdalmas lenne ha az én feleségem más férfiakkal beszélné meg a szexuális gondjait, és hát ez már súrolja a megcsalás pillérjét.


F/42

2018. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
most csak beszélget,aztán majd át is akarja,fogja velük élni,és jogossan.megérdemled.
2018. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Komoly gondok vannak itt azokkal az emberekkel, akik azt mondják, hogy beletudnának törődni! :D

Persze itt mindenki baromi kemény, de ha átélné akkor minden éjjel tele sírná a kispárnáját..

Vagy csak azért törődnének bele, mert ő már rééég kefél valaki mással vagy ugyan ezt csinálja..

Épeszű ember ezt nem fogadja el! ;)

2018. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért ne írd le magad.. Nem vagy defektes, semmi baj nincs veled. Mindenkinek van problémája, ezekkel együtt szeretjük a másikat.


A másik, hogy szerintem érzelmileg azért megcsalásnak számít. Én nem tudnám ezt elfogadni, hogy a barátnőm más férfiaknál keresi a "boldogságot" akár csak szóban.

Kíváncsi lennék, hogy ő mit szólna, hogy ha te kezdenél el más pasikkal üzengetni, akár képet cserélni, de persze tettlegességig nem vinnéd az esetet. Ezt szerinted elfogadná? Persze ez csak "chat" (jól kivágta magát ezzel.)

2018. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

"illetve lenyelni sem tudom..."

Nem kell lenyelned ahhoz, hogy az érzés meglegyen.

Kultúrálódj egy kicsit szex terén, ne legyél ennyire szűk látókörű, konzervatív.

Engedd el a szád mellett a kezeid közé, meglátod mit érsz el vele... ;)

2018. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%

Kicsit engedj neki többet.

Amelyik kutya otthon jól lakik, az nem megy a szomszédba vacsoráért. ☝️

2018. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!