Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a szőrdivat most? Hová...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a szőrdivat most? Hová lettek a csupasz puncik? Miért csak akkor szőrtelenítetek ha kapcsolatotok van?!

Figyelt kérdés
Azt megértem ha valaki azért hagyja meg mert neki úgy kényelmes.. Na de az mekkora igénytelenség már ha csak akkor szőrtelenít amikor pasija van?! Ez olyan mint azok a "nők" akik télen pl nem borotválják a lábukat.. hogy érzik magukat nőnek akik ennyire lusták? Milyen dolog már ez?:(( Teljesen elszomorít:S

#szőrtelenítés #vagina ##gyönyörűpunci ##imádomapuncit ##nyalnijó
2018. nov. 4. 18:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Miert zavar ez téged ennyire?
2018. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
16%
Undorító amikor szőrös a punedli. Hánynom kell tőle. Gusztustalan
2018. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
mert igénytelennek gondolom, hogy csak a látszatért adunk magunkra amúgy meg simán elhanyagoljuk azokat a részeket amiket más nem lát.. azért mert ez totál felületes és ez zavar!
2018. nov. 4. 18:07
 4/36 anonim ***** válasza:
41%
Én mindíg szőrtelenítek,pedig nincs pasim
2018. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%

miért lenne ez igénytelenség? ha nincs barátom akkor senki nem látja a puncim csak én és nekem olyankor kényelmesebb úgy ha nem foglalkozom vele


szerencsére a jelenlegi párom tolerálja a szőrt így nem kell állandóan babapopsi simaságúnak lennem lent

2018. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
99%
A legkevésbé sem igénytelenség v lustaság és véletlenül sem ettől függ a nőiesség. Ha vkinek ez kell ahhoz h nőnek érezze magát ott már gondok vannak. Aki azt mondja h nem érdekel más véleménye, mert nekem most ehhez van hangulatom, na az az igazi nő.
2018. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

"Azt megértem ha valaki azért hagyja meg mert neki úgy kényelmes.."


Direkt írtam is.. hogy értsétek a képmutatás ellen írtam ki a kérdést!

2018. nov. 4. 18:09
 8/36 anonim ***** válasza:
98%

Már a kettőskereszt/hashtag jelből gyanítható, hogy nagyon fiatal vagy. Vagy ha nem is vagy az, de feleslegesen hergeled csak itt a népet, hogy legyen mire verni a holnapi munkanap előtt.

Plusz az első és második mondatod kapásból ellentmondás... szóval erről ennyit.

2018. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki, aki meghagyja, azért teszi, mert úgy kényelmes/megfelelő neki, szóval nem sok értelme volt hozzáírnod ezt a részt. Az más kérdés, hogy valaki kapcsolatban hajlandó idomulni a partnere igényeihez ebben a témában. Én amúgy pont az a fajta vagyok, aki a lábát se borotválja, ha nem látja senki. :D Minek? A szőrzet természetes, nincs semmiféle belső igényem arra, hogy eltávolítsam magamról, de nyaranta kénytelen vagyok, ha meg akarom kímélni magam a hozzád hasonló kotnyeles, szexista hülyék rosszallásától.
2018. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

"ha meg akarom kímélni magam a hozzád hasonló kotnyeles, szexista hülyék rosszallásától"


ja, nyilván könnyű másokat degradálni:)

mondtam, ha úgy kényelmes akkor úgy kényelmes.. de nem.. te belemagyarázod, hogy a szexista hülyék miatt borotválnod kell.. látod.. pont erről beszélek:)

2018. nov. 4. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!