Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a szőrdivat most? Hová...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a szőrdivat most? Hová lettek a csupasz puncik? Miért csak akkor szőrtelenítetek ha kapcsolatotok van?!

Figyelt kérdés
Azt megértem ha valaki azért hagyja meg mert neki úgy kényelmes.. Na de az mekkora igénytelenség már ha csak akkor szőrtelenít amikor pasija van?! Ez olyan mint azok a "nők" akik télen pl nem borotválják a lábukat.. hogy érzik magukat nőnek akik ennyire lusták? Milyen dolog már ez?:(( Teljesen elszomorít:S

#szőrtelenítés #vagina ##gyönyörűpunci ##imádomapuncit ##nyalnijó
2018. nov. 4. 18:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként biológiailag a szőrzetünk az egészséges védekezésre alkalmas szőrzet. Gombák baktériumok ellen véd s persze fenntartja a megfelelö hp közeget azzal is hogy jol adja le a hőt az ottani bőr.

Én pl csak lábat szörözök állandoan mert utálom. Páromnak mindegy a pamacska vagy van vagy nincsv fazon de egyedül meg nagyon leszartam mert nem vagyok egy éjszkás liba :D pedig megtehetném egyedül. A honomon hál istennek nem nő szőr. De érdekes egyik partneremtöl se vártam el a szörtelenséget mert szeretem ha egy férfi szörös pláne a nagy szakállat.

Szal nem mindenkinek ugyan az az igénye

2018. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy képes kiírni egy kérdést arról, hogy mennyire igénytelenek, sőt egyenesen nem is teljes értékű nők azok, akik csak a pasijuk kedvéért szőrtelenítenek, de én vagyok a degradáló, mi? :D Ha szerinted tök rendben van, ha valaki a kényelem miatt mellőzi a borotvát, akkor kérlek, áruld már el, mi értelme volt megnyitni a topicot. Mi másért hagynám meg a szőröm, ha nem azért, mert kényelmes?
2018. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
15%
Tiszta gusztustalan orálnál köpködni ki a,puni szőrt. Hányingerkeltö
2018. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
81%os ne erőlködj. köszi, szia:)
2018. nov. 4. 18:40
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te hogy jössz ehhez pasiként? :D

Kezdjük ott, hogy ha nincs párom, és nem is tervezek lefeküdni senkivel akkor minek maceráljak a borotválkozással intim területen? A láb megint más téma, tekintve hogy télen mindenki hosszúnadrágban van, így senki nem fogja nézni a lábam, meg azt, hogy szőrös-e.

Sokaknak (így nekem is) erősebb a szőrzetük, így a lábon való szőrtelenítés nem annyiból áll, hogy végigszaladok a borotvával. (mondjuk önmagában az is van vagy 20 perc, és pár napra ad simaságot) Ha szőrtelen és sima lábat szeretnék akkor gyantázom ami amellett hogy fáj, pénzbe is kerül és időigényes is a teljes lábat legyantázni. Mindezt azért, hogy ne lássa senki, csak én fürdéskor? :D

Te könnyen beszélsz, soha senki nem várta el tőled, hogy legyél sima és szőrtelen, nem kellett ezzel foglalkoznod max ha pelyhedzik már valami az arcodon, de a stílusodból nem hiszem. :)

Ez nem igénytelenség egészen egyszerűen időspórolás, és hidd el minket nőket nem fog zavarni ha van rajtunk egy kis szőr amit amúgy is csak mi látunk így télen meg pláne. :D És amíg nem kerül le a nadrág/bugyi addig te is csak annyit látsz egy nőből hogy mennyire ápolt stb, így nem tudod megítélni szőrös-e. De ez továbbra sem igénytelenség, csak épp így télen szenvedjen vele az akinek hat anyja van. :)

2018. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
94%

#14

K**vára szánalmas, hogy érdemi reakció helyett ennyit vagy képes kicsikarni magadból.

2018. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
92%

Én csak akkor szőrtelenítek, ha a pasi akivel vagyok ezt igényli

Mellesleg mi az, hogy igénytelen? Fürdök, tiszta vagyok, ápolt és illatos.

Az ilyen csökött agyú barmok, akik azt hiszik kizárólag az az igényes, akinek olyan a muffja, mint a babának, azzal van baj

Mellesleg mi a szar bajod van a szőrrel? Természetes dolog. Mindenkin van. Nem véletlenül nő.

Lusta a segged. Ha bűzlesz, azt ne a szőrre fogd, csak mosakodni kéne

Idióta

2018. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

16, ne te ne! már ismerlek a stílusodból.. és csak egy troll vagy, ezért meddő vitába nem megyek bele, mert veled felesleges.


15 DE A LÁBSZŐRRENDSŐRSÉG MAJD JÓL MEGNZÉI!

amúgy ne legyen illúziód.. mi pasik odafigyelünk a részletekre. jobban mint gondolnátok.

Hát ja.. csak azért, hogy te ne lásd fürdéskor:) én ha nő lennék napi 15 órát magamal foglalkoznék 8at aludnék 1et meg azzal törődnék akit szeretek :D de fix, h tip-top csajszi lennék mindig. Hát istenem fáj.. és? :D kit érdekel ha jól néz ki?


Pocsék emberismerő vagy.

Amúgy biszex vagyok és pl pasiknak van/volt elvárásuk hogy ne legyek szőrös.. de nőnek is, mert szopáskor pl csikizte az orrát a szőr:D amúgy meg.. mióta szőrtelenítem a fenekem azóta nekem is jobb, szóval hagyjuk ezt a pasiknak könnyű kártyát.. az arcról ne is beszéljünk.. nektek napi smink nekünk napi borotva, de ha azt nézzük kb annyi smink nélkül nő van mint borostás pasi, szóval ne licitáljunk :D


ja perszeXD magadra nincs időd.. akkor minek élsz? de komolyan.. ha spórolsz magadon az már régen rossz:)

nem, én átlátok a nadrágotokon, jó a radarom!:)


de lgyél szép! szenvedj csak :D

2018. nov. 4. 18:51
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Pfff, látnád, hogy én 20on éves nőként mekkora kutyát tenyéztettem a hónom alá. :D A lábam olyan, mint egy fatörzs, amin elszáradt a sűrű moha. A lábaim között pedig hallgatom Pompom meséit.
2018. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%

En imadom a fazonra nyirt puncit!

25F

2018. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!