Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a szőrdivat most? Hová...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a szőrdivat most? Hová lettek a csupasz puncik? Miért csak akkor szőrtelenítetek ha kapcsolatotok van?!

Figyelt kérdés
Azt megértem ha valaki azért hagyja meg mert neki úgy kényelmes.. Na de az mekkora igénytelenség már ha csak akkor szőrtelenít amikor pasija van?! Ez olyan mint azok a "nők" akik télen pl nem borotválják a lábukat.. hogy érzik magukat nőnek akik ennyire lusták? Milyen dolog már ez?:(( Teljesen elszomorít:S

#szőrtelenítés #vagina ##gyönyörűpunci ##imádomapuncit ##nyalnijó
2018. nov. 4. 18:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
93%

"egyszerűen azért mert nem mindenki egyforma.."

Így van. Tehát nem kell beszólogatni azoknak a nőknek, akik nem igénylik, hogy tükörsimára legyen borotválva a testük.

"lehet olyan akit valóban zavar ha szőrös mondjuk a lába még akkor is ha azt rajta kívül senki se látja. most komolyan miért ne lehetne így?"

Lehet így, és lehet úgy is, hogy nem zavarja, utóbbi esetben sem lesz emberileg értéktelenebb, vagy kevésbé nő.

"amikor nem megyünk emberek közé akkor nem mosunk fogat mert a telefonon keresztül úgyse érzik a pofánk bűzét :D"

A szájápolás elhanyagolásának elsősorban nem az esztétikához van köze, hanem a higiéniához, egészségügyi következményei lesznek, nemcsak annyi, hogy kicsit elütsz majd miatta napjaink ideáljától.

"vagy merjünk azok lenni akik szeretnénk, vagy ne mutassunk magunkról más képet mint akik valójában vagyunk.."

A legtöbben nem csinálunk identitáskérdést abból, hogy hol van szőrünk és hol nincs, nem éljük meg önfeladásaként, ha igazodnunk kell ennyiben a közízléshez, netán mi magunk is szebbnek találjuk a lábszárat csupaszon, csak vannak dolgok, amelyek prioritást élveznek számunkra a tökéletes külcsín rovására (mindaz, amitől elveszi az időt a gyantázással, borotválkozással való szöszölés, vagy maga az energia, amit bele kellene ölni).

2018. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
78%

Mint minden ez is a pénzről szól. Az újságok, szexfilmek tele vannak csupasz nőkkel, és most már ezt tartjátok természetesnek. Női borotva, női borotvahab, borotválkozás utáni krémek, ez mind egy iparág. Ha megkérdezed nagyapád, ő meg azt fogja mondani, hogy csupasz punci? Nem egy gyerekkel akar szexelni.

Eléggé agymosott vagy. Amit látsz a tévében, csak az lehet a jó. Amúgy intim tájékon nagyon gyorsan nő a szőr, kb. 3 naponta lehetne foglalkozni vele, de ha nincs kinek, teljesen felesleges erőfeszítés.

És ahogy már korábban más is leírta, nem véletlenül nőtt az oda. Kérdezz meg egy nőgyógyászt. Amióta ez a divat sokkal több ilyen jellegű problémája van a nőknek. Egy tangabugyi meg egy csupasz puni. Kész is a fertőzés, azonnal nyílt út a végbélből a hüvely felé a baciknak.

2018. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

32 trendek jönnek és mennek.. ne a divat miatt teszik valami. a divat csak egy alternatívát kínál ami vagy bejön vagy nem..

de látom nem vagy képes átlátni a komplex képet, könnyebb gyalázkodni és mást minősíteni

2018. nov. 4. 21:03
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

tudodmit, én még akkor se szőrtelenítek. senki nem ér annyit, mint a 3centis lábszőröm. ^^

nem érzem magam nőnek.

2018. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
90%
Hát. Én speciel ha kapcsolatban vagyok akkor is hetente borotválom, meg ha nem, akkor is. Menstruációnál meg két hetet hagyok ki. De mivel nem látja senki - a pasimon kívül -, hagyhatnám úgyis. Sok nő viszont nem képmutatásból csinálja, hanem mert egy kapcsolatban megcsinálnak olyat a nők is, ami számukra nem feltétlenül kényelmes, pl. a punci borotválás. De ha nincsenek együtt valakivel, akkor nem fogják csinálni. Szerintem ez sok esetben kedves gesztus a partner felé, nem pedig igénytelenség meg nőietlenség... Ez kicsit olyan, minthogy szingliként nem veszel föl csakúgy szexi, csipkés fehérneműt harisnyakötővel, de ha együtt vagy valakivel, akkor a kedvéért megteszed. De ez nem von le a nőiességedből. Szerintem persze.
2018. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
A szőrzet számomra nem igénytelenség, hanem az eltávolítása a társadalom által elvárt bevett szokás. Nem attól leszel higiénikus, hogy leszedem a szőrt a lábamról, hanem hogy megmosakszom. És azért van az, hogy akkor epilálok, ha kapcsolatban vagyok, mert gondolok a partneremre, hogy neki kényelmesebb nyalnia, ha sima vagyok. Amúgy meg szebb a babapunci, de kinek van állandóan ideje erre. Ráadásul fájdalmas, tudod? Te kínoznás magad, ha nem szükséges? A lábamat csak akkor szedem le, ha szoknyát veszek fel, nadrágban nem érdekel. Engem nem zavar a szőröm, amíg csak én látom. Ha más is látja a testem, akkor leszedem, mert szerintem szebb nélküle. De újrahansúlyoznám, hogy nem ettől leszünk higiénikusak. 19/l
2018. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!