Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a 32 évnyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a 32 évnyi korkülönbségről, egy szeretői viszonyt illetően? Ami n hosszútávra szól?

Figyelt kérdés

Nagy a korkülönbség, tény, de tekintve a viszony tartalmára, amelyben nem játszanak érzelmek, elfogadható ?

Vagy ezt bízza az ember a lelkiismeretére !?



2018. nov. 29. 22:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23 évesen volt szerencsém egy kereken 30 évvel idősebb nővel lefeküdni. Tartós kapcsolatra nyilván egyikünk sem gondolt, de ez az egyszeri alkalom azóta is meghatározó az életemben. Szóval azt mondom, hogy hajrá! :)
2018. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%
28vagyok, 64 eves novel jarunk össze, es meg kozos programokat is csinalunk, nagyon jo:)
2018. nov. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

Nos akkor férfiként írok.

Én is 50-es vagyok. Az elmúlt 10 évben volt 6 18-22 közötti bnőm :-).

Az okokat miért voltunk együtt itt nem fejteném ki. (nem pénzezés).

Egy biztos, atom jó volt mindnyájunknak. Egyik sem problémázott a korkülönbségen. Jó, nem jártunk sem Golyabálba főiskolán, egyetemen együtt. De azért wellness hétvégék az országban itt ott voltak simán.

Szóval nekem semmi gondom nem volt ezzel.

Azért kihangsúlyoznám hogy nem cicababa stílusú lányok voltak, de atomszépek. Én meg, vagyis mindketten nagyon élveztük egymást.

De tudnék még mesélni.


Ne aggódj, nincs ezzel semmi baj. Élvezd amig van !!!, a környezeted meg tehet egy szívességet, bekaphatja, persze ha megengeditek nekik :-)

2018. nov. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%

@3: Láthatóan nem értetted meg azt, amit leírtam. Ha te tényleg nem terveznél hosszú távra és csak szeretői viszony lenne, akkor nem pörögnél ezen a kérdésen. Tehát vagy arról van szó, hogy mégis többet akarsz vagy arról, hogy attól félsz, ha kiderül a világ elítél miatta, vagy attól, hogy a saját erkölcsi normáid szerint ezzel a helyzettel gond van és külső megerősítést vársz.


Még egyszer leírom: a te tested, a te életed, a te döntésed.

2018. nov. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

Szexkapcsolat céljából tökéletes. Azon belül már tőletek függ, hogy mit adtok még hozzá.

19 évesen egy 45 éves nővel volt ilyen hosszú távú kapcsolatom. Nagyon jó volt és egyikőnk sem bánta.

37/f

2018. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem te leszel az első! Ha jólesik nyugodtan vágj bele,valószínű hogy kellemes élménye lesz az életeteknek.
2018. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kedves egészségetekre! Nincs ezzel semmi gond, két felnőtt ember döntése, élvezzétek!
2019. jan. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#13-as vagyok, folytatom.

Persze, ha az ágyon kívül a külvilágban is vannak közös programok, biztosan lesznek akik jól megéznek és magukban kostólgatnak, hogy :

- a kis hülye ku... rva, a pénzes pasira hajt

(emögött lehet irigység, rosszindulat, életmegkeseredettség)

- na ez a vén f ...asz nem szégyenli magát, hülyíti a tinilányt


De mindezekkel nem figlalkoztunk-tam soha, mert mindenki bekaphatja. Mi jól érezzük magunkat, nekünk ez így jó, nem agyalunk és filózunk, hogy ki mit szól hozzá, mert magunknak élünk, nem a társadalomi normáknak (ez mekkora egy f... szság), és ezért van ennyi idegbeteg ember az utcán, mert boldogtalanok, de tenni érte nem mernek, nem lépnek egy egy kihült rumlizós kapcsolatból. Inkább fontoskodnak a focimeccsen a kocsmába, vagy akárhol.

2019. jan. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Simán működhet, ne izgulj. Ahogy előttem írták nem kell a külvilággal foglalkozni, Ti érezzétek jól magatokat együtt és kész. Van ismerősöm, aki már 25 éve van együtt egy nála kb. 25-tel idősebb pasival. Csak érdemes tisztázni, hogy ki mit akar a kapcsolattól.
2019. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
MI lett azóta? Tart még?
2019. márc. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!