Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesen számíthatok arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen számíthatok arra, hogy beindul a szexuális életem, vagy ha eddig alig volt, akkor ezután se nagyon lesz?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 00:39
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Az okokba nem nagyon mennék bele. Legyen elég annyi, hogy ha tehetném, akkor egy évig megállás nélkül szexelnék, hogy bepótolhassak mindent.


Mi szokott ilyenkor történni? Változik valami, ha találkozom egy jó csajjal, vagy csak gondok lesznek a frusztráltságom miatt? Próbáljam magam minél jobban kiélni, amíg még tehetem, hogy bepótoljam, ami kimaradt, vagy hagyjam a francba és csak keressek egyet, akinél meg lehet állapodni? Nagyon megalázónak érzem ezt. Mintha azt üzenné nekem a világ, hogy mindenki különb nálam.

2019. jan. 30. 00:42
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Pozitívan gondolkodj és igen.

A negativitás taszító..


N

2019. jan. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hm, asszem elfelejtettem odaírni a végére, hogy inkább férfiak válaszát várom. Bocsi, tapasztalat.
2019. jan. 30. 00:46
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ mit értesz a "beindul a szexuális életed" alatt. Ha arra vársz, hogy hirtelen beront az ajtódon egy szexéhes pasi/csaj, akkor erre nem sok esély van.


Ellenben, ha elmész ismerkedni, netes társkeresőkben párra lelni, vagy akár csak ismerőseid között párt találni, akkor nagyon hamar beindulhat.


Régen az 50-es, 60-es években pl. sok pár egyszerűen úgy talált egymásra, hogy haverok voltak, tetszettek egymásnak, majd egyszerűen ebből lett később házasság és gyerek is.


Nekem pl. a nagyszüleim így jöttek össze, nem tulajdonítottak a dolognak romantikus vagy idealista kereteket, összejöttek a gyárban, bírták egymást, tetszettek egymásnak, lett belőle szex a bokorban, aztán szex az ágyban, később házasság és gyerek.

Mindketten vallásos keresztények voltak, mégsem lett a dolognak ezen kívül egyéb ideológiai felhangja, és mégis normálisan felnevelték a gyerekeieket és halálukig szerették egymást.


Szerintem manapság ez az egész szüzesség meg "szexuális élet" téma túl van bonyolítva. Régen elvileg sokkal konzervatívabb volt minden a társadalomban, mégis előbb-utóbb az emberek párra leltek. Valamennyire burkolva, de még a melegek is, mert pl. Magyarországon már 1962 óta legálisak a meleg kapcsolatok.

2019. jan. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Utolsó: én most elsősorban arra gondoltam, hogy ha valakinek ilyen sokáig problémái voltak ezzel, akkor mennyire valószínű, hogy sikerül találnia egy párt, és megoldódik. A hangsúly az életkoromon van. Azt hittem, ez egyértelmű a kérdés alapján, de akkor leírom, hogy nyilván nem volt még túl sok sikerem a "...ha elmész ismerkedni..." -téma terén. Ha ez menne, nem írtam volna ki kérdést róla.


Valahogy az az érzésem, hogy ha még találnék is valakit, akkor is csak kétségbeesetten próbálnék bepótolni 10 évet, és ígyis-úgyis szar lesz. Pl. egy korombeli csaj valszeg már nem ott tart, mint én, aki kb. egy kamaszfiú szintjén van, és fel akar fedezni mindenfélét. A másik, hogy nem nagyon hiszek abban sem, hogy találok olyan csajt, aki igazán tetszik. Olyan csajjal meg, aki nem, nem akarok hosszú távon együtt maradni, mert senkinek se jó.

2019. jan. 30. 00:55
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Ez a "kétségbeesés" meg "bepótlás" szerintem egy hülye eszme. Nem veszítettél semmit, ilyen korban még mindig egy kanos fiatalember vagy, sőt sokkal tapasztaltabb agyban, mint tiniként.


Simán menj el a diszkóba, vagy klubbokba felszedni egy párt, végülis mit veszíthetsz, max elutasít, na bumm...

2019. jan. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg számodra fog beindulni, de a nőnek akivel együtt leszel szinte 100% maximum de nagyon maximum átlagos lesz.
2019. jan. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#6: Hát, én nem így látom sajnos... kezdjük ott, hogy pl. 10 éve kanosabb voltam, bármilyen furán hangzik is ez. Aztán, van prosztataproblémám is, ami nem tudom, hogy összefügg-e a kiéletlenségemmel, de hajlok rá, hogy igen. De úgy általában is úgy gondolom, hogy az elvesztett idő nem jön vissza. Más visszatekint a húszas éveire, és egy csomó jó, izgalmas emléke van fiatalkoráról, amikor beletanult dolgokba és kipróbálta, amit akart. Nekem mire lesz visszatekintenem? Elszalasztott lehetőségekre.
2019. jan. 30. 01:13
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Hány nővel voltál kb? Ha nincs tapasztalatod, akkor nálam kuka. 26 évesen elvárható egy férfitől még ha 18 is a lány, hogy a férfinek legyen tapasztalata és tudjon bszni.
2019. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Nézd neked így történt az életed, na bumm, ezen már nem lehet változtatni.

Gondolj azokra, akiket pl. 20 évesen elhurcoltak az oroszok hadifogolyként és csak 30 évesen jöhettek vissza Magyarországra. Nekik se volt sok esélyük "kiélni magukat", kivéve ha ráfanyalodtak a tábori kutyára vagy lóra, mégis mikor hazajöttek, normális szexuális életük lett egy magyar nővel.


A prosztataproblémád nem hiszem, hogy arra vezethető vissza, hogy nem dugtál sokat huszon vagy akár tizenévesként. A férfitestben a maszturbáció által okozott magömlés egyenértékű a szexuális aktus által okozottal, tehát emiatt nem lehet csökkent libídód vagy teljesítményed.


Olyan római katolikus papokról is tudok, akik huszon- és harminas éveik után otthagyták a papi hívatást és családos emberek lettek, nekik sem volt semmilyen problémájuk a szexuális teljesítésben.

2019. jan. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!