Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámolással eddig 6...

Kalóriaszámolással eddig 6 hét alatt 5 és fél kg-ot fogytam. Még -5 kg a cél. Ha abbahagyom a kalóriaszámolást akkor számíthatok rá, hogy beindul a jojó effektus?

Figyelt kérdés

Nem csak az étkezésekre figyelek oda (fehérje-szénhidrát-zsír bevitel),

hanem mellette vagy tornázok, vagy pedig ellipszis trénerezek heti 2-3-szor. Kb. 1200-1300 kalóriát eszek egy nap.


2015. nov. 14. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Számíthatsz. Olyan diétát kell kitalálni az elején,amit tudsz tartani. 1200 kalória szerintem nagyon kevés,még egy vékony nő számára is. Növeld a kalória beviteled minimum 1500 fölé és olyan ételeket egyél,ami nem teng túl szénhidrátban és tudod tartani fogyás után is.
2015. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatjuk, mivel az ember nem a kalóriaszámlálástól fogy, hanem a kalóriadeficittől. Ha tartod a szokásos mennyiségű ételt, akkor OK, ha elkezdesz kontrolltalanul enni, akkor nem, egyéb esetekben pedig attól függ.

6 hét nem olyan sok, nem tudom, meg tudod-e már egyáltalán becsülni, hogy mennyi a fogyáshoz szükséges ételmennyiség... Viszont elég tempósan fogytál, úgyhogy ha kicsit többet eszel, még akkor is fogysz, csak lassabban.

2015. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!