Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesen számíthatok arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen számíthatok arra, hogy beindul a szexuális életem, vagy ha eddig alig volt, akkor ezután se nagyon lesz?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 00:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"Kb." 2-vel. Nem "kb." is. Az első, akivel voltam, sokadjára se akarta elhinni, hogy ő volt nekem az első. állati sokáig bírtam (a fent említett dolog okozta fájdalom miatt nem mentem el, csak sokadjára. Legalább ő jól járt.)


Mondjuk egy ilyen nőt, mint te, konkrétan a kukába b**znék, nem az ágyon. Mert nehogymá a másik tapasztalatlan legyen. Neked igazi férfi kell. Ez van, nagyon sajnálod. Olvastad ugyan, hogy vannak ilyen extrém esetek, de neked azzal nincs dolgod, az ilyenek igazán a Dunába vethetnék magukat, úgyis olyan életképtelenek. Csak a tenyészbikák kapjanak esélyt, a nyomingerek szelektálódjanak ki, ugye? És ha a nyomingerből egyszer normális családapa lesz, a 16 évesen már nem szűz tenyészbikád meg felcsinál és otthagy, akkor mit csinálsz?

2019. jan. 30. 01:22
 12/22 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszom természetesen a 9-esnek szólt.



#10: Persze, értem, hogy van, akinek még rosszabb, csak hát tudod, mindenki ahhoz hasonlítja magát, ami körülveszi, magam körül meg azért nem ezt látom.


Igazából már lett volna vagy 5-6 csaj, akivel elmehettem volna, de nagyon ragaszkodtam mindig ahhoz, hogy csak olyannal csináljam, akivel hosszú távon is ellennék, és ne használjam ki. Így utólag asszem, egyáltalán nem lett volna kihasználás, mert mindenki kb. ezt teszi.


A másik, hogy egyszerűen szétrobbanok, ha rágondolok, hogy más röhögve mennyit szexel, és mennyire kiegyensúlyozott az élete az enyémhez képest. Én is meg akarom mutatni, én is színre akarok lépni. Van fantáziám elég... Nem igaz, hogy mindenki megérdemli, csak én nem... gyűlölöm, ha arra gondolok, hogy nálam mennyivel nagyobb s**fejek milyen jókat dughatnak...

2019. jan. 30. 01:26
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"A másik, hogy egyszerűen szétrobbanok, ha rágondolok, hogy más röhögve mennyit szexel, és mennyire kiegyensúlyozott az élete az enyémhez képest."


A szex nem minden és nem vezet feltétlenül kiegyensúlyozott élethez. Én pl. jelenleg szingli vagyok, nem keresek párt, és sokkal kiegyensúlyozottabb az életem, mint amikor régebben aktívan csajoztam.


Nekem eddig az életben összesen 3 párom volt csak, akikkel le is feküdtem, és sok más "átlagember" hasonló mennyiségről számol be. Ritka azon "bulibárok" száma, akiknek minden éjjel más párja volt, vagy egyéb különös esetek.


Te lehet, hogy szűzként úgy látod, hogy hatalmas szakadék van közted, és mások között, akik "röhögve" szexelnek, de a valóság ennél prózaibb. A szex egyszerűen egy kifejezése a pároddal a közeli kapcsolatotoknak. Nem valami észveszejtő és mágikus dolog, csak a természetes velejárója annak, hogy bírjátok egymást, és ilyen módon is közeli kapcsolatba léptek.


Nekem például voltak maszturbálásaim, amik sokkal intenzívebb élmények voltak, mint egy szexpartnerrel vagy akár barátnővel való együttlét.

2019. jan. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem is volt rossz szexben tapasztalatom, de volt olyan partnerem, nem is egy, akivel a mennyországban éreztem magam és fel sem tudtam állni percekig. Majd ha neked egy nő ezt mondja, akkor szólhatsz. Fontos a tapasztalat,a technika, a méret. Másik, sose volt 30 alatt pasim és tudok védekezni, ha nem meg kibírom a fájdalmat, ami az abortusszal járna.
2019. jan. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#13: Hát, őszintén remélem, hogy nincs igazad. Én pl. szeretnék elmélyedni a tantrikus szexben, ha lesz kivel. Nekem eddigi legintenzívebb élményem az volt, amikor egy akkori barátnőm verte ki, összehasonlíthatatlanul jobb volt, mint mikor magamnak csináltam.
2019. jan. 30. 01:44
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező... Picit illetve nagyon eltudnád felejteni az önsajnálatot? Nyüszörögsz és a jótanácsokra sem hallgatsz csak kifogásokat keresel.. Én is 22 évesen vesztettem el pasi ként a szüzességem előtte mondjuk annyi történt hogy kézzel kielégített egy lány ennyi .Szerintem kavarodás van a fejedben, mert azt mondod hogy ha valakivel szexelni fogsz akkor ő lesz a párod.. Ezzel együtt tíz évet vagy akármennyit akarsz bepótolni.. A kettő nem jöhet össze mert a középiskolás idők elmúltak és nézz előre és igen is tessék kimozdulni és ne a szex legyen a cél hanem az egy része legyen a kapcsolatnak .. Tudod nálam hogy volt az első? Egy csaj elhívott vendégségbe, úgy volt hogy az a srác is ott lesz akivel elvileg együtt voltak, a lánynál voltuunk, mivel úgy volt hogy jön a "pasija" is nem is gondoltam semmire vele jóban voltunk, néha viccelt hogy nyugodtan másszak rá a csajára én meg mondtam hogy ugyan már na.. Mindenki hazament nekem nem volt sem buszom sem vonatom és ott maradtam a lánnyal. Igen naív voltam mert meg sem fordult a fejemben hogy ő akarhat valamit de jót beszélgettünk talán max egy poár bor is lecsúszott de normális volt az este.. Aztán zuhanyzás után jött a meglepetés mondjuk úgy hogy el lettem térítve.. Ennyit az én sztorimról de ha a tantrikus szex felé fordulsz akkor bizonyára tudod hogy ott a léleknek a símogatásoknak hatalmas szerepe van és a bepótlás szerintem semennyire sem fér össze ezzel a gondolatkörrel. Később pár kapcsolat után már harminc felett én is voltam úgy hogy na most bepótolom amit a húszas éveim előtt nem tehettem meg és majdnem ráfáztam mert elaltatták a gyanakvásom és majdnem gyerek lett belőle.. Még egy jótanács: Ha kérdezel valamit akkor ne titkolózz mert akkor nem tud senki értelmes választ adni "bizonyos problémáid vannak" ha nem bízol bennünk ismeretlenekben akkor ne kérdezz nyilvánosan hanem menj szexuál terapeutához.. Tudom ez Magyarországon még sok esetben ciki és sokan inkább szenvednek a függőségeiktől vagy az egyéb problémáiktól a helyett hogy tennének egy kísérletet. Tehát azt gondoom hogy ne bepótolni próbálj hanem éld meg a pillanatot és gondolj bele hogy vannak nem kevesen akiknek igen is komoly problémáik vannak és akár betegség akár fogyatékosság miatt esélyük sincs arra hogy "bepótoljanak" bármit is.. Tehát én azt javaslom hogy ha vannak hobbiaid akkor élj nekik mozdulj ki és jönni fognak a lányok és ne légy túl válogatós mert a belső értékek nagyon is fontosak (központi zár bőrülés)..
2019. jan. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz. Te ugyan úgy szeretnél megközelíteni egy problémát, ahogy eddig, de más eredményt vársz. Nem lesz más eredmény.


Ha valami nem sikerül egy bizonyos módszerrel, akkor változtatni kell a hozzáállásodon, hogy más legyen a végkifejlet.


Egyébként meg a nő válaszolónak, akinek nem voltál annyira kíváncsi a véleményére, nagyon is igaza volt.

2019. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

"Egyébként meg a nő válaszolónak, akinek nem voltál annyira kíváncsi a véleményére, nagyon is igaza volt."



Persze, igaza van. Nekem is igazam van nyilván, ha azt mondom, hogy aki hajléktalan, azt látni se akarom, a szegények megérdemlik, hogy szegények maradjanak, a gazdagok meg isten elrendeltetéséből lettek gazdagabbak. Ugye? Ha valaki valamit nem ért el az életében, akkor dögöljön meg, nyilván ő a hibás, ő a lúzer, semmi dolgom vele. Nehogy már esélyt adjak neki, mi vagyok én, Máltai Szeretetszolgálat? Akkor maradjon örökké szűz, volt rá 25 éve, elkúrta, isten vele. Igaz?

2019. jan. 30. 17:44
 19/22 A kérdező kommentje:

"Ha kérdezel valamit akkor ne titkolózz mert akkor nem tud senki értelmes választ adni "bizonyos problémáid vannak" ha nem bízol bennünk ismeretlenekben akkor ne kérdezz nyilvánosan hanem menj szexuál terapeutához.. "



Konkrétan arra gondoltam, hogy krónikus prosztatagyulladásom van, ami nem hogy az együttlétet, de még a merevedést is fájdalmassá teszi. Sokáig emellett fitymaszűkületem és herevisszerem is volt, ezeket meg kellett műteni. Amúgy meg önbizalomhiányos vagyok, nyilván. És azért vagyok kiakadva a tenyészbikás csajra, mert ezekről én nem tehetek, de ő így látatlanban kijelenti, hogy selejt neki nem kell. Pedig amikor csajjal voltam, nem volt rám panasz.

2019. jan. 30. 17:48
 20/22 anonim ***** válasza:

#18 Igen, igaz.


Vagy mit szeretnél hallani, hogy jaj te szegény ember, úgy sajnál itt mindenki? Vagy mi volt a célod ezzel a kérdéssel? Mert megoldást nem akarsz találni az biztos. Van egy betegséged, gyógyulj előbb abból ki, aztán rugaszkodj megint neki az egész témának.

2019. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!