Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap találkozok a szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok a szexpartneremmel, de 5. nap lesz még a menzeszem?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 5.nap és még olyan barna szokott folyni. Szerintetek észreveszi?
2019. febr. 7. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Aha, észre, azt fogja hinni, hogy befostál, és majd dob egy jobbért. Istenem, mennyi idióta van....
2019. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
észre veszi, mivel nem vak
2019. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
napold el.
2019. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Napolt el ilyenkor nyitott a méhszáj könnyen benyelsz fertőzést.

De amúgy igen észre veszi

Illatán , ízén,meg ha maszatos lesz a lepedő

Vagy ha veszi le a bugyid és ott lest a betétke.

N

2019. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Persze h észreveszi. Nem is értem miért találkozol vele addig amig tart a menzesz. Azt akarod h megundorodjon tőled?


L

2019. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Igen, észreveszi. Sőt, ha utolsó napokban van behatolás, akkor újra felerősödhet a vérzés, ami korábban esetleg csak pecsételés formájában jelentkezett.

Ilyenkor az van, hogy vagy napoljátok a talit, vagy te kielégíted őt és legközelebb majd élvezel te is! :)

2019. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk havi alatt is találkozni, pedig "csak" szexpartnerek vagyunk. Nyilván nem meglepem vele, tudja, hogy meg van, s ennek ellenére is szeretné. Van, akit nem taszít. Amúgy micsoda véletlen, nekem is az 5. nap lesz holnap és pont találkozunk is, természetesen tud róla, de nem riasztja el. Mi alapból gumit használunk, a védekezés mindig kipipálva.
2019. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a szád nem vérzik....

Problem solved.

2019. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Boszorkány_ ***** válasza:
Napold el, ne feszengj miatta. Úgyis észrevenné! De kérdezd meg őt is hogy nem e zavarja, úgy a legbiztosabb.
2019. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy èszre veszi. De ezt mièrt nem vele beszèled meg?

Nekem is volt anno szexpartnerem akivel így is szexeltünk. Előtte megmosakodtam alulról, közben gumi, (ki is nyalt), utána meg zuhany.

Minden pasi más.

2019. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!