Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mások is éreztek már így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is éreztek már így?

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt vagyunk a párunkkal és pár napja megtörtént az első együttlét. Mindennél jobban szeretem őt és semmi pénzért nem hagynám el de egy olyan problémába ütköztem hogy számomra kicsi a nemi szerve. Szeretném leszögezni hogy vele vesztettem el de olyan könnyen kitágultam hogy a végére semmit nem éreztem... teljesen átlagos mérete van (15 cm hosszú/13 cm kerület). Az első fél órába még élveztem de a végére már egyszerűen nem... másnál is volt már ilyen? Ti megmondtátok a párotoknak?
2019. febr. 10. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kerület a fontos ilyenkor. Az pedig átlag feletti. Esetleg próbáld meg az intim tornát, attól szűkülhetsz.
2019. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
13 kerület? Az igen,szétszakad a csaj.
2019. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sokkal több előjátékot! Akkor nem fog reszelni fél órán keresztül és nagyok tudtok majd élvezni, egyébként mindenképpen ha komolyak a szándékaid akkor beszélj vele erről is találjatok valami megoldást.
2019. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyi előjáték volt hogy kb folytunk...csak egyszerűen egy idő után nem éreztem szinte semmit az ujjaibol aztán jött a nemiszerve és az elején élveztem de mondom utána már nem és nem volt kellemes kamubol nyögdécselni...ő meg hihetetlen sokáig bírja úgy hogy nem megy el... mély torkos szopás kézzel kb 20-25 perc pedig gyors tempózok, szeretkezés meg volt vagy 1,5 óra....
2019. febr. 10. 20:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat ha indiszkrét a kérdésem, de milyen pózban voltatok?
2019. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
már nem azért, de itt inkább te vagy tág, nem ő a kicsi
2019. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vele vesztettem el,nem az én hibám hogy ennyire tágulok
2019. febr. 10. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Az intimtorna jó ötlet! A csajom tud rászorítani az izmaival. Férfiként is hihetetlen élmény érezni, hogy dugás közben megfogja bent a farkam de neki is, amikor így megy tovább a menet.
2019. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyen ceruza vékony farkat nem csoda hogy nem érzel, de azért az intim tornát kipróbálhatod és főleg a nőgyógyászt keresd fel mert lehet hogy belül van baj, hiába gondolod hogy te rendben vagy.
2019. febr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyik azt írja hogy átlag fölötti másik meg hogy ceruza vékony xd gratulálok...amúgy csak mondom hogy európai átlag fölött van... kíváncsi vagyok aki levékonyozta annak mennyi...10-11?🤣
2019. febr. 11. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!