Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mások is éreztek már igy?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is éreztek már igy? (Meleg kérdés-többi lent)

Figyelt kérdés
Egy éve fedtem fel magam egy barátom előtt, bár akkor még biszex ként, mert nem akartam elhinni, hogy meleg vagyok és kellett valami menedék.. utána rájöttem, hogy csak a fiúk vonzanak és azóta ez az érzés nem változott. Nem éreztem azóta semmilyen vonzalmat lányokhoz. Elfogadtam magam igy és boldog vagyok. Viszont fiatal még ez az érzés és még én is fiatal vagyok. A kérdés lényege, hogy mostanában nyomaszt az, hogy mi van ha talán majd egyszer vissza változom heterová/biszexszé. Nem akarok változni. Mostmár nem. Meleg ként akarok élni boldogan, de mindig ott van előttem az, hogy mi van ha egy reggel úgy kelek, hogy már "nem kellenek" vagy kevésbé kellenek a fiúk. Sokan akartak már megváltoztatni (abszolút sikertelenül) és nagyon homofób családban élek. Lehet ez az oka ennek? Mások is voltak igy? Ha igen, mi lett a vége? Remélem érthetően fogalmaztam, próbáltam rövid lenni.

2016. máj. 5. 19:37
1 2
 1/12 Hektor96A ***** válasza:
100%
Ha meleg vagy nem fogsz változni attol ne félj. Szerintem sokáig azt hitted hogy hetero vagy mert mindenki azt sugallja hogy annak kell lenni és az a normális. Sajnos sok a homofób aki nem képes felfogni hogy az emberek sokfélék. Én is meleg vagyok és teljesen jol érzem magam igy aki elfogad az elfogad aki nem az nem érdekel. 19/F
2016. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! :)
2016. máj. 5. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

:)) szereztel egy boldog percet nekem. Koszi. :)

Vegre valaki aki elfogadja magat es elegedett a meleg eletevel a homofob csaladja ellenere. :)

Nem fogsz valtozni ne aggodj ez nem igy mukodik. Az elso valaszolo korrekt valaszt adott ennek tekinteteben.


Sok boldogsagot! (:

2016. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
tök jó hogy ilyen szépen elfogadtad magad, és ne aggódj nem fogsz "visszaváltozni"!
2016. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én régen, még általánosban, gimiben sokszor voltam szerelmes lányokba, vonzódtam is hozzájuk. Aztán szép lassan rájöttem, hogy a fiúk is tetszenek, sőt...

Aztán elkezdtem ismerkedni, lett egy barátom (akivel már sajnos nem vagyunk együtt) és azóta valahogy nem vágyom lányokra, és nem érzem azt, hogy egy nő mellett lenne a helyem.

Szóval nyugi, nem vagy ezzel egyedül :) Azt pedig kétlem, hogy egy nap úgy ébrednél fel, hogy már nem jönnek be a pasik.

2016. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Nem lesz ilyen! Amúgy meg én pl inkább lennék heteró, mert egyszerűbb lenne az életem. De ezt dobta a gép, így ezt kell élvezni. Igyekszem is.
2016. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem irj egy konyvet. Nem basztatasbol mondom hanem komolyan. Szepen irsz, sikere lenne. Amugy meg szerintem ne idegeskedj ilyesmin. Ha nem akarsz valtozni nem is fogsz!
2016. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Köszönöm :D Amúgy ami azt illeti, már egy jó ideje tényleg tervezek könyvet irni, már a történet is meg van hozzá úgyahogy. Csak idő kérdése és talán elmúlik a lustaságom és akkor neki kezdek :D
2016. máj. 8. 13:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
:). Orulok akkor. Sok sikert hozza es a problemadhoz is!
2016. máj. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell ilyentől félned, azért ez nem úgy megy, hogy visszaváltozol
2016. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!