Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Tényleg ilyen nagy ügy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ilyen nagy ügy olyat megtenni az ágyban ami nektek annyira nem tetszik, de a barátnőtöknek szüksége van rá? Mert szereti azt?

Figyelt kérdés

Hiába kérem a barátomat, nem szeretné megdugni a popóm. Mégis milyen félelmei lehetnek?

Néha megkívánom és felhozom neki, de mindig azt mondja, hogy őt ez nem izgatja, meg az nem oda való.


Neki csak dugnia kell engem.. Szerintem pasi szempontból nincs olyan nagy különbség a nunim és a popóm közt, nem?

Lehet nem tetszik neki a fenekem? Az lehet, ugye?



2019. febr. 13. 20:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%
Jol látod!
2019. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%
Hadd csinálja addig csinálja míg a pasi meg unja aztán ott hagyja.
2019. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
16%

A kedves partnered egy idióta lehet. Az anális szex nem újkeletű dolog, mert már évezredek óta csinálják. Nem tudom milyen indokkal utasít el, de egy igazi férfi nem utasít el egy nőt ha seggbe kell durrantani! :)

Legtöbbünk mindent megtenne, csak hogy a párja beengedje a kipufogóba! Azt teljesen megértem ha egy lánynak lennének félelmei az análtól, de ha gyengéden próbálják meg rávenni a legtöbb lány belemegy a popószexbe is. Nekem évtizedek óta minden partneremmel volt anál is.

2019. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

A szexben bármi elfogadható, amit mindkét fél szívesen csinál. Ha az egyik nemet mond, azt a normális partner tiszteletben tartja és nem erőlteti.

Nem minden férfit vonz ez. A nők közül sem szeret mindenki szopni, de nem lehet elvárni, hogy a párja kedvéért valaki olyat tegyen, amitől undorodik. Beszélni kell róla nyíltan. Ha neked egy kapcsolatban ennyire fontos, hogy legyen anális szex, az nem baj, de akkor olyan párt keress, aki szereti.

2019. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Keress olyant aki megcsinálja! Itt vagyok én is. Sajnos a nők nem mernek változtatni azon ami nem jó, inkább Tűrnek és szenvednek.
2019. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem vonz az anál.Nekem a nedves,meleg, szűk punci adja meg azt amire vágyok.
2019. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem vonz az anális téma egyáltalán, inkább taszít. A lányok sem mennek bele olyanba ami taszítja őket. Vagy egyszer igen, de nem rendszeresen az biztos.
2019. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám megtenni sem hüvelybe akkor ha megvan a partneremnek (egyszer megesett, hogy az akkori partnerem nem szólt, és teljesen kiábrándultam belőle), sem popóba. Egyik nagy félelmem a popószextől ha kihúzom akkor ott vigyorogna egy kukoricaszem a tegnapi vacsiból. Olyan ez mint egy fóbia. Ne erőltesd. Kérj egy dildót engesztelésül, esetleg használd aktus közben is ha belemegy a párod. Így teljesen ki leszel elégítve.
2019. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Egy kérdés Kérdező!

Popó után engednéd egyből punciba?

2019. febr. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Gizi Te vagy az? :)
2019. febr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!