Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb taktika az lenne ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb taktika az lenne ha várnék?

Figyelt kérdés

Röviden a történetemről: 20 éves vagyok, 2 éve volt egy kapcsolatom. Szinte meseszerű volt. Egész kapcsolat során alig veszekedtünk, minden téren stimmeltünk. Apróbb viták voltak, 1-2 dolog volt amiben nem értettünk egyet, de én mindig kész voltam kompromisszumra, mert szerettem.

A lényeg, hogy másfél év után jött egy nagydumás, menő srác és apránként tönkretette. Először csak kisebb viták voltak “ő csak egy barát” és hasonlók, majd szépen mérgezte a jelenlétével a kapcsolatot. A vége az lett, hogy a lány szakított velem a srác miatt, tetszett neki az újdonság és hasonlók. Nyilván nekem elég rossz volt, már túl vagyok rajta.


Most viszont fordult a kocka és egy másik kapcsolatnál kicsit tudatosan, kicsit véletlenül én kerültem az “elhódító” srác szerepébe.

Várjak, hogy esetleg maguktól szakítanak így pedig megmaradok “jófejnek”?


Voltatok már ilyen helyzetben? Mi a jó megoldás?



2019. febr. 22. 00:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És ez így is van Kérdező.De mivel a mai világban kevesen képesek nemet mondani,főleg alapos ostrom alatt.Így ha elég megnyerő vagy,simán elszedheted a barátjától.
2019. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Bummer ***** válasza:

Ha nem szándékosan alápakolsz egy kapcsolatnak, hanem csak önmagad adva vagy az adott személy életében, akkor ha szétmegy emiatt egy pár akkor az a párkapcsolat amúgyis csak "hamis" volt.

Minden kapcsolat amelyikre tud hatni bármilyen külső erő (másik ember, család, barátok, stb.) az csak egy "langyos" állapotban látszatra működő.

Minden emberi kapcsolat igazi próbája, ha valami behatás éri. (párkapcsolat, barátság, üzlettárs, stb.)

2019. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem terveztem közvetlen alápakolni a kapcsolatnak, szimplán csak amolyan baráti viszonyt ápolok a lánnyal.

Hallottam, hogy vannak páran akik ilyenkor úgy teszik tönkre a kapcsolatot, hogy direkt rossz tanácsokat adnak valamelyik félnek, ezen összevesznek majd utána a 3. fél megvigasztalja. Szóval például a lány vázolja, hogy valamin összekaptak a pasijával, a harmadik fél tudja mi lenne a helyes, de direkt mást tanácsol a lánynak, ebből ismét veszekedés lesz és így szép lassan romlik a kapcsolat. Ilyet azért nem terveztem, mert ez tényleg elég sunyi dolog.

Viszont ha a lány úgy látja, hogy bármi miatt de jobb lennék mint a jelenlegi pasija akkor én nem fogom elutasítani, ha közeledést tapasztalok.

2019. febr. 24. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!