Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom erényövet hord,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom erényövet hord, lehet attól baja ha egy hónapig nem élvezhet el?

Figyelt kérdés

hetente egyszer szokott elélvezni, általában, vagy max plusz 1-2 nap.

most viszont csinált egy olyan dolgot, amiről jól tudja h nagyon utálok. aztán még ő kérte, h büntessem meg... mikor mondtam h 1 hónapig nem élvezhet el, akkor rögtön visszavonta, meg azt mondta, h az egészségére káros lenne.


tényleg baja lehet tőle?


(amúgy ezt nem úgy kell elképzelni h 1 hónapig egyáltalán nem veszem le róla, tud fürdeni meg minden, pár naponta lekerül csak olyankor nem nyúlhat magához)


vannak itt olyanok akik tapasztaltabbak ebben?


2019. márc. 26. 20:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
akkor hogy kakil meg pisil .... bexaràs
2019. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem lesz tőle semmi problémája!

Velem is csináltak már ilyet. Sőt meg is voltam dugva, és akkor kifolyt belőlem valami olyasmi cucc, de éppen csak folydogált, viszont nem lesz tőle baja, kár izgulnia.

2019. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
nem lesz baja , nyilván csökkenti a hererák kialakulását a maszturbálás
2019. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
miert csökkentené màr?
2019. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
12%
Nem lesz baja, de utána soha többet nem szophatod le.
2019. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%

Vannak.

Lehet baja tőle igen, legalábbis növeli az esélyét ha ilyen sokáig nem élvez el. Viszont így is minimális az egészségügyi probléma kockázata. Előbb lesz baja akárcsak az elfogyasztott ételekben található adalékanyagoktól mint ettől. Viszont azért rendszert ne csinálj belőle, hogy ilyen hosszú ideig nem élvezhet. De egyszer-egyszer belefér.

2019. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

Nem bantasbol, de nem tudom felfogni hogy ennek mi értelme van.

Tudom hogy tapasztalatlan vagyok, valaki elmagyarazna?

2019. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
24%
Fogadni mernék, hogy erényövben is el tudná élveztetni magát ha nagyon akarná :)Már ha erényöv alatt azt érted, hogy ketrecbe van zárva a madárka.
2019. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%
Sztem egy hónap túl sok. Mond neki H egy hónapot kap buntinek de lépd meg 2het után H szabad és adj neki egy jó élvezetet ;)
2019. márc. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%

Maradhat az egy hónap, nem lesz baja.

Legfeljebb ledolgozhat belőle egy-egy napot ha egész estés kényeztetést szervez neked, masszázzsal és sok-sok orgazmussal.

2019. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!