Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom erényövet hord,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom erényövet hord, lehet attól baja ha egy hónapig nem élvezhet el?

Figyelt kérdés

hetente egyszer szokott elélvezni, általában, vagy max plusz 1-2 nap.

most viszont csinált egy olyan dolgot, amiről jól tudja h nagyon utálok. aztán még ő kérte, h büntessem meg... mikor mondtam h 1 hónapig nem élvezhet el, akkor rögtön visszavonta, meg azt mondta, h az egészségére káros lenne.


tényleg baja lehet tőle?


(amúgy ezt nem úgy kell elképzelni h 1 hónapig egyáltalán nem veszem le róla, tud fürdeni meg minden, pár naponta lekerül csak olyankor nem nyúlhat magához)


vannak itt olyanok akik tapasztaltabbak ebben?


2019. márc. 26. 20:09
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. már 12 napnál tart..

eddig am. 10 nap volt a maximum amíg rajta volt.


azt hiszem most esett le neki h tényleg nem kerül le egy hónapig... emiatt amúgy nagyon sokat nyavalyog, és folyton nyaggat h engedjem ki.


aki már tapasztaltabb, van ötletetek ezt az állandó nyaggatás, nyűgösködés ellen mi a megoldás? már mondtam neki, h plusz időt kell majd bezárva töltenie, de azt ő is tudja, h 1 hónap után már nem lesz szívem tovább büntetni.

2019. ápr. 11. 23:09
 12/29 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem mondd meg neki, hogy eddig tűrted a siránkozását, de mostantól minden ilyen egy nappal hosszabbítja a büntit!
2019. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Egyetértek 12-essel. Ha pedig jól viselkedik aznap, dícsérd meg egy szopással :)
2019. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nyavajog én egy anal plugot javasolok..szépen besíkosítózod és egy órán keresztül benne kell legyen teljes egészében..hadd szenvedjen a prosztata izgatástól..ha lehet ne legydn rezgős el ne élvezzen..lehet ezt az egy órát tovább fokozni bilincseld közben az ágyhoz és verd el alaposan a heréit..majd azután megtanul csendben maradni ha nem..jöhet a katéter a "kalodába" :D. Akkor már jó gyerek lesz ;) .
2019. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Isteni ötlet! Még jobb lenne ha raheggesztened!
2019. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

szia!

mi a helyzet? sikerült kibírnia a barátodnak a teljes hónapot? elárulnád mik a tapasztalatok?

2019. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

igen, sikerült.

azt kell mondjam nagyon jó élmény volt mindkettőnknek. a hónap második felében már nem nyűgösködött egyáltalán... ahogy mondta, sikerült megszoknia, és egyébként sokkal energikusabb lett. nekem meg egyszerűen csodás volt az egy hónap hiszen minden nap megpróbált a kedvemre tenni.

csak az utolsó pár nap volt, amikor már majd meg őrült.

de a végén már büszke volt magára h ilyen rekordot kibírt.


mikor letelt az 1 hónap a szex hatalmas volt. még sose élvezett ekkorát szerinte.


de a legjobb nem is ez volt... mikor megint felvette ő biztos volt benne h megy minden a régiben és csak egy hétig lesz rajta.

közöltem vele, hogy mivel ilyen jól kibírta ezt az egy hónapot, miért ne lehetne megint egy hónapig rajta? látnotok kellett volna az arcát. :D nem is igazán tudott kinyögni semmit...


de amúgy május már sokkal könnyebben ment, kevesebb duzzogás, azért volt h eléggé frusztrált volt. részemről meg ugyanúgy élveztem...


de ez is eltelt kibírta abszolút semmi baja nem lett tőle. azóta meg mivel itt a nyár 2 hetente veszem le róla. megfigyeltem hogy minél tovább van rajta annál jobb mindkettőnknek. sajnos a heti orgazmusról le kell mondania de hát ő mondta h szereti a határokat feszegetni.

2019. jún. 23. 20:28
 18/29 anonim ***** válasza:

Wow, akkor nagyon belehuztatok :)


Neked nem hianyzik a parod farka ilyen hosszu ideig? Vagy karpotol helyette massal? ;)


Neki nem szokott igy ejszakai magomlese lenni? Alternativ modon nem szokta izgatni magat?

2019. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Bennem is az merült fel elsőként, hogy te hogyan bírod ki egy hónapon át igazi szex nélkül.
2019. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
kárpotol. szinte mindennap kényeztet. mindig is jobban élveztem az orális szexet mint a sima szexet. plusszba nem is mindig vágytam rá alapból, nekem heti 1 bőven elég volt, de még 2 hetente 1 is. azért az 1 hónap már nekem is sok normál szex nélkül. gondolkozom rajta, hogyan tudnánk ezt a hiányt legközelebb megoldani mert a vibrátor elég unalmas. sajnos az nem játszik, h kiveszi, mielőtt elélvezne, mert kb 2 percig bírja olyankor. persze a 2. menet az sokkal hosszabb, de ez már más téma....
2019. júl. 9. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!