Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Iszonyatosan izgat a megcsalás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan izgat a megcsalás gondolata?

Figyelt kérdés
Alapjáraton a tilosban járás, szexelés más foglalt párjával. Ti hogy tudtok megbirkózni ezzel az érzéssel?
2019. ápr. 22. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Önkontroll.
2019. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nő vagy vagy pasi? Sajnos néha engem is izgat a gondolat csak ritka hogy olyan valakit találjak aki bele is megy a történetbe és nem csak chatpartner lesz..
2019. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Engem is vonz. De ezen nincs mit csodálkozni, huszon év kapcsolat után. F
2019. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem is vonz..mindkét részről..f
2019. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Engem is vonz a dolog, hogy egy olyan nővel feküdjek le, akinek párja van.


26f

2019. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ugy hogy nem erdekel a megcsalas.. Ez nem huseg hanem badarsag. Birtoklas... Miert ne dughatnek massal is? Mi ebben a tilos?
2019. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt részem ebben.Volt,hogy mindketten kapcsolatban voltunk,de össze jöttünk egy-két numerára.Volt mikor a barátnőm legjobb barátnőjével titokban,pedig neki is volt komoly kapcsolata.Ez egy külön ,előzményekben gazdag történet volt.Még sokszor eszembe jut,mert élménygazdag volt egy alakra 10-es, arcra 9-es,sexb-en és mentalitásban nekem 10-es csajszival.
2019. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem birkóztam meg sehogy, egyszerűen imádom más barátnőjét, menyasszonyát, feleségét dugni és dugom is máig.

Nincs is annál jobb, amikor találkozok egy nővel, aztán kiderül, hogy van párja.

Rögtön az ugrik be, hogy vajon mennyire lehet hűséges.

Persze megy a műsor, próbál a jókislány szerepben feltűnni, de szépen lassan megadják magukat.

Isteni!

2019. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8-as, tudom mire gondolsz ez a "színjáték" jártam már én is úgy hogy már az ágyban voltunk és elkezdett viszakozni én meg mondtam neki hogy döntsön gyorsan mert ha már kivettem a szobát és ő nem akar semmit akkor csak menjen hátha még találok valakit erre a pár órára.. Erre olyan pipa lett hogy rámugrott..
2019. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Jaja, bár az szerintem már nem olyan izgató, mert ha már szobára mentetek, ott már el van vetve kocka :D

Az eleje a legizgalmasabb, amikor még nem tudod, hogy na tényleg nem akarja, vagy csak tetteti.

Mert nem tagadom, hajtottak már el.

Viszont általában nem szokott gond lenni.

Már akkor arra fleselek, hogy mennyire meg fogom kúrni, amúgy a szexben meg a kedvenc részem az, amikor elkezd szopni, ráadásul úgy, hogy a gyűrű az ujján van. :D

Priceless.

2019. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!