Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Körülmetélésről mi a véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mar egy ideje gondolkodok a dolgon, es ugy dontottem hogy nyar elott megcsinaltatom. Most ninvs baratnom sem szoval igy konnyebb is a helyzet.

Aki mar atesett ezen az tudna segiteni?

Hogy miben valtozott a szex, mire figyeljek es hogy erdemes volt e. Egyszoval a tapasztalatokra lennek kivancsi

21F



2019. ápr. 27. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
fajszság ha orvosilag nem indokolt...
2019. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Ja, én meg úgy döntöttem, kihúzatom a fogaimat, és csináltatok műfogsort. Igaz, hogy nem lenne szükséges, de miért ne?


Most komolyan: miért jó megcsonkíttatni magad? Oké, persze, akinek muszáj, annak muszáj... de ha nem kell, akkor miért csúfítanád el a pélódat?

2019. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Szomorú hogy erre kényszerülsz
2019. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem volt konnyu dontes, nyilvan vannak elonyok es hatranyok, mint mindennek. Orvosi ok nincs valoban, de ha jol tudom eleg sok ember csinaltatja, magyarok is.
2019. ápr. 27. 20:21
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
mégis milyen előnye lenne, ha jól működik amúgy?
2019. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
33%
Szerintem nem rossz dolog, ugyan nekem van fitymám, de sokszor nem fedem a makkom, és tényleg tisztabb így. Ti akik ennyire ellenzitek hogy bírjátok, hogy sosincs szabadon a makk a gatyába?? Én nem bírnám..
2019. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Azért nem kéne ezt tenned, mert ez alapján ismeri fel őket. Ez a körülmetélés szövetséget jelöl. Visszacsinálni nem fogod tudni, és nem szabad bevenned a legendát. Tiszában vagyok vele, több hollywood filmben ájnároz a nő a körülmetélt péniszről, de nem szabad bedölnöd ennek, mert ez egy jel, erről ismeri fel őket.
2019. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

#6: úgy, hogy ez a természetes és kényelmes állapota.

Mellesleg tudod, a fitymának megvan a maga biológiai funkciója: az, hogy védje a makkot. Oké, ez abban a korban, amikor midnenki alsógatyát hord, nem annyira jelentős funkció, de én például nem szeretném, ha egész nap az alsóneműm dörzsölné a Jancsikám kobakját.

Egyébként is gagyi dolog mindenféle fennhéjázó ideológiát szőni egy testcsonkítás köré. Ja, tisztább nélküle a mak... ha havonta egyszer fürdesz, akkor tényleg. Ez az érv a sivatagban vándorló zsidóknál tényleg ért valamit, de egy 21. századi embernél, aki jobb esetben minden nap fürdik, és a nap háromnegyedét a négy fal között tölti, nem igazán releváns.

2019. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Metélés lobbi hatott látom. Van mellé sok pénzed is?
2019. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Lebeszellek róla. A fityma tartja nedvesen a makkot és tele van idegvegzodessel a fityma. Utána sokkal erzeketlenebb lesz a makkod. Ha egeszsegileg nem indokolt akkor örülj hogy megvan a fitymad..
2019. ápr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!