Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért bántanak amiatt sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántanak amiatt sokan mert nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Sajnos nem volt barátnőm ami rohadtul zavar, de nem tudok mit tenni ha a lányoknak nem kellenek az ilyen fiúk mint amilyen én vagyok.

Sokan azzal piszkálnak hogy szűz kisfiú vagyok. Pedig nem vagyok már az.

Meg szerintem ez olyan dolog amihez senkinek nincs köze. Jah meg sokan azt hiszik hogy nem is a lányokat szertem, pedig de!

Miért jó ha valaki ezzel piszkálja a másikat?

Pedig már huszon évesen, meg én is.


2019. máj. 1. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert te milyen fiú vagy?
2019. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok menő, így nem jövök be a lányoknak. Meg szerintem nekem sosem lesz barátnőm.
2019. máj. 1. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással biztos nem lesz, arra nem gondoltál, hogy változtatnod kellene pár dolgon?
2019. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eletkorod?
2019. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha gondolod én szívesen kezelésbe veszlek :) lehet hogy meleg vagy, én pedig kifejezetten szeretem az ilyen kis kötsögöket mint ahogy leírtad magad *.*
2019. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert az emberek gonoszak

Ne foglalkozz velük majd lesz

N

2019. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Változtatnék a hozzá állásomon, de nem egyszerű mert nincs semmi sikerélményem. Meg lehet hiába változtatok akkor sem lesz barátnőm.

21 éves vagyok.

2019. máj. 1. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Azért piszkálnak, mert bőven hagysz magadon támadási felületet ezzel a hozzáállással.. Szedd össze magad, kezdj el sportolni, legyél igényes a külsődre (fodrász, öltözködés, arcápolás) és nagy bajod már nem lehet. Én sem voltam soha menő, sosem tartoztam a menő klikkbe, de nem is érdekelt. Mégis a személyiségem, meg amiatt, hogy adok magamra, és pakoltam magamra egy kis önbizalmat az elmúlt pár évben, sok pasinak tetszem. Ez nem menőség kérdése, hogy valaki mennyire férfias vagy nőies, mennyire tud kapcsolatot teremteni. Ezt te magad döntöd el, és vagy teszel érte vagy nem.. Változni mindig van lehetőség. 15 éves koromig én voltam az iskola szürke egere, aztán eldöntöttem, hogy nem ezt akarom, és tettem érte. Edzéssel, normálisabb öltözködési stílussal stb. Nem olyan nagy kunszt. De amíg az ember rád néz, és egy önsajnáltató "nekem sose lesz barátnőm" "engem senki se szeret" gyereket lát, addig mit vársz? Előbb magadat kell megtanulni szeretni, utána várhatod el ezt csak másoktól.
2019. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De nem szabad így hozzá állni.

N

2019. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!