Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként a szexet inkább testi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként a szexet inkább testi vagy inkább érzelmi, lelki élményként élitek meg?

Figyelt kérdés

Nekünk férfiaknak általában ez egy nagyon erős testi, fizikai élmény. A meztelen női test látványa a központi dolog az egészben.Van sok különböző részlete ami különösen gerjesztő, pl. amikor a nő orálisan kényeztet aztán legtöbb férfinek szintén ennyire gerjesztő szex közben hátulról a női popsit látni. Persze ha ehhez erős érzelmek is társulnak akkor még jobb az egész.


Ti nőként le tudtok írni konkrétan ilyen részleteket ami nagyon izgató, fizikailag vagy érzelmileg viszonyultok e a dologhoz stb.



2019. máj. 24. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Érzelmi biztonságra van szükségem van ahhoz, hogy fizikailag is igazán tudjam élvezni. Ha már ellazultam, érzem, hogy egymásra hangolódtunk, akkor én is nagyon élvezem.
2019. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

A kettő nem választható szét. Ha nincs lelki aspektusa akkor nem jó a szex.

Igazán akkor jó ha szerelmes vagyok.

2019. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Szexeltem már érzelmek nélkül. Sokszor.

Szar volt... Max akkor volt izgató, meg akkor lazultam el, ha kellően ittam előtte... De ahogy véget ért, jött a kijózanodás is, és azt vártam, öltözzön már fel, azt takarodjon valahova, csak ne ott legyen.

De közben is másra gondoltam mindig, olyanra, ami izgató, vagy korábbi élményre, stb. De nem arra, akivel épp dugtam, az fix...

Nem az igazi....

2019. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!