Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy szexuálpszichológus...

Egy szexuálpszichológus előadását hallottam és azt mondta, hogy az a férfi aki fizet a szexért az egyértelműen személyiség zavaros. Szerintetek ebben van igazság?

Figyelt kérdés
Tehát az is aki mondjuk lakásos prostituálthoz jár...
2019. máj. 14. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem lehet több oka hogy fizet vagy fizetni kényszerül hogy nőhöz jusson.
2019. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így messze túl általános.
2019. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Igaza van. Aki nem tud ismerkedni, egy nőt elcsábítani, ott komoly gondok vannak.
2019. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Neki személyiség zavar, nekem hobbi.


Imádok főzni, jól készítem a marha steak-et, de ha megéhezek az utcán, beérem egy hambival is! :)

2019. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

A lakásos prosti is prosti. Olvastam neten pár beszámolót, sokuk ugyanolyan gázos, mint az út szélén állók.

Igen, valami defekt lehet, szerintem is.

Ha belegondolsz az egész hátterébe. Sokan nem önszántukból csinálják. Aki ilyen helyekre jár, az az egész rendszert tartja fenn. Hozzájárul a bűnözésnek, a nők kizsákmányolásához. Normális embert ilyenre nem visz rá a lélek.

Aki csak dugni akar, elmegy buliba, fizet egy-két piát egy könnyen kapható, szinten szexelni akaró lánynak/nőnek és ennyit.

Ma meg már vannak kifejezetten szexpartner kereső oldalak is.

Szóval nem a komoly kapcsolat nélküli szex a gond, hanem minden, ami a prostitúcióval jár.

2019. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5. Mondjuk úgyérzem, hogy nagyon felületesen vagy csak benne a témában...
2019. máj. 14. 12:45
 7/11 A kérdező kommentje:

"Igaza van. Aki nem tud ismerkedni, egy nőt elcsábítani, ott komoly gondok vannak."


Oké, ez is álláspont. De a komoly gondok mióta egyenlő azzal, hogy személyiség zavar?

1001 másik dolog is van.

2019. máj. 14. 12:47
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Nem ez a hivatásom, ha erre gondolsz :D
2019. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem erre...

Viszont amiket írsz, azt rengeteg "felhasználó" tudja és igyekszik kikerülni az ilyen, amúgy meglehetősen ritka eseteket.


Amit meg nem tudnak, az nem tudomy hogy mennyire felróható nekik.


Kb. annyira, mint amikor egy átlagos polgár megvesz, vagy a múltban megvett egy olyan Nike cipőt, ruhadarabot, vagy Apple terméket, amit ázsiai gyermekrabszolgák segítségével készítettek.


Amúgy a modern feminizmus támogatja a modern, kerítés mentes prostituciót...

Hiszen minden embernek jogában kell állnia olyan módon felhasználni a saját testét, megélhetés szempontjából, ahogyan csak szeretné.

Ugyebár ezért is maga a prostituciós tevékenység teljesen legális hazánkban és a legtöbb európai országban.


A másik dolog, meg hogy egyáltalán nem csak női prostituáltak vannak, sőt már olyan felmérés is született, hogy több a férfi.


Vannak országok, ahol vannak legális bordély házak, sok feminista ezt tartja jobb megoldásnak, mert szerintük kevesebb a lehetőség a visszaélésre a kuncsaft részéről...

Viszont, hogyha nagyon belemegyünk, akkor szerintem a valós hátrányai ellenére is, a eddigiek közül a legjobb rendszer, az ami itthon is van.

2019. máj. 14. 12:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Van rá igény, így van rá kereslet. Amíg valaki szabad akaratából él a testéből addig az ő dolga. Valahol ez nem több mint egy szolgáltatás. Köze nincs az ismerkedéshez. Itt a kuncsaft nem kapcsolatot építeni akar.

Engem inkább az érdekel, hogy mi a szakember indoka amiért személyiségzavarnak tartja?

2019. máj. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!