Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves nőként érdemes lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nőként érdemes lenne elveszíteni a szüzességemet egyéjszakás kalandban vagy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sajnos hiába randizgattam, próbáltam ismerkedni, nem jött össze. 30 éves koromban meg már dilinyósnak fognak gondolni, ha még mindig nem volt senkim...

2019. júl. 5. 15:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem semmi értelme nem lenne. Attol hogy egyszer megtörténik, semmi tapasztalatod nem lesz. Nem fog megnyugodni a lelked.
2019. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
A két lehetőség közül inkább egy tartós, rendszeres szexkapcsolatot válassz!
2019. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
Attól, hogy nem leszel már szűz nem fog az életed megváltozni. Nem is értem egyes emberekről azt hiszik ha már nem lesznek -szüzek akkor az életük 180fokot fog fordulni.
2019. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%
Ha velem veszítenéd el biztos vagyok benne hogy jól járnál!
2019. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonymousreview60 ***** válasza:
54%

Szerintem érdemes lenne 27 előtt. Nem egetrengetően, de nőtt az önbizalmam tőle. Ez nőknél is így lehet, felteszem. Ne várj az "igazira" és ne is feküdj össze akárkivel! Ha olyan közepesen vagy jobban vonz, már OKÉ.

39FHET

2019. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért ne szexelj jött-ment férfiakkal, mert félsz, hogy mások mit gondolnak.

Pláne egy éjszakás kalandokat ne vállalj be. Szerinted egy férfi, aki soha többé nem akarna látni a menet után mennyire vigyázna arra, hogy te testileg is és lelkileg is rendben legyél közben?

Felnőtt vagy már, el tudod dönteni, hogy mit akarsz csinálni, de ezt a döntést tényleg TE hozd meg, ne pedig apád-anyád, a pletykás szomszéd, vagy holmi lehetséges jövőbeli udvarló, aki előtt lehet, hogy szégyelnéd a szüzeségedet.

2019. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem vagy válogatós és ha egy alacsony pasi is be jön akkor írj privátot..
2019. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
46%
Szexkapcs ha érdekes lenne számodra,írhatnál 😉 28F
2019. júl. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha ennyi eszed van, csináld. Én akkor is örülnék egy szűz nőnek, ha 40 éves lenne.
2019. júl. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Ha (sajnos) kizárólag csak e kettő közül lehet választani, akkor már inkébb a második...
2021. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!