Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen szűz vagyok. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen szűz vagyok. Van értelme küzdenem még a szexért, vagy adjam fel? L

Figyelt kérdés

2019. júl. 6. 19:27
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
15%

Persze add fel 18 evesen

Vonulj apácazárdába

2019. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
20%

Ez olyan buta kérdés hogy már fáj. Harcolni a szexert? Kiallsz egy tablaval hogy szexelni akarok es mar van is jelentkezo meg itt is. De te nem akarod hogy kihasznaljanak, akkor most mit akarsz? Szexelni vagy nem? Donts el -.-


Varhatsz is meg nem is kell varnod amit akarsz az lesz. Nem ertemezeket a kerdeseket a srac is 22 evesen kiirja hogy sose lesz baratnoje, hat nem lesz megnyugtat ez a valasz? Mit tesztek azert? Te kerdezo te mindenkinek nemet mondasz mert biztosan csak ki akarnak hasznalni, az eletkeptelen sracok meg hozza se mernek szolni a lanyhoz. Igy nem lesz.

2019. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

#12 Egyaltalan nem! Csak itt h ismerkedjek? 10-bol 9 privi igy szol: "Le_opsz?" Igen,ezert felek a kihasznalastol,mert ezek az emberek mast nem akarnak.



Eloben meg nem megy,Nekem ra kell keszulnom,ezert hagyott minden pasim ott. Mert En nem akarok 1 honap jaras utan szexelni.

2019. júl. 6. 19:46
 14/50 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idő után szexelnél?
2019. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
#14 6-10 honap. Nekem kell a bizalom.
2019. júl. 6. 19:56
 16/50 anonim ***** válasza:
19%

És hány hónap járás után szeretnél? Nagyon kevés srác vár ennyit. Szeretnél szexelni, de húzod a pasiaid agyát, aztán csodálkozol, hogy otthagynak. Nem rosszbol, de így nehéz lesz.

Jó az itteniek nem férfiak, szégyellem magam miattuk, hogy a férfi nemhez tartozom. De ha szeexelni akarsz akkor miert használnának ki? Hisz te is akarod. Te is kihasználod ő is a helyzetet. Nem bonyolult.

2019. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
13%
Mennyi???? 6-10 hónap? Hát akkor ne küzdj szerintem! 14-15 éves fiú lehet vár ennyit, de egy korosztalyod nem fog! Eselye 1 az ezerhez!
2019. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
16%
6-10 hónap 😂😂😂 napban is sok
2019. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
#17 De basszus egy no nem olyan h na jolvan akkor szex. En vagyok a befogado,akinek ott egy szuzhartya. Erre keszen kell lelkileg allni. Es En olyan emberrel nem Tudok,aki 1 honap utan szexelni akar,megmondom Neki a velemenyemet,fakepnel hagy. Lelkileg egymasra kell hangolodni. Ido kell amig egymast megismerjuk.
2019. júl. 6. 20:03
 20/50 anonim ***** válasza:
71%

Hát én idősebb vagyok nálad, de még szűz.

Kűzdeni semmiképp nem kéne. De a 6-10 hónapot nem tudom hány pasi tudná kivárni. Van ez tény. Mert ismerek olyan párt, kik jóideje együtt vannak, mégsem volt meg szex.

De azért a kihasználás, s a pár hónap utáni szex között van különbség.

2019. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!