Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen szűz vagyok. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen szűz vagyok. Van értelme küzdenem még a szexért, vagy adjam fel? L

Figyelt kérdés

2019. júl. 6. 19:27
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
17%
Sajnálom kislány, de a jelen körülmények között az elvárásod irreális.
2019. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
#31 Tudod lelkileg keszen kell egymasra allni. Gondolom ferfi vagy,es nem birnad ki h kivard azt az idot.
2019. júl. 6. 22:45
 33/50 anonim ***** válasza:
15%

Lelkileg nem 6 hónap meg 1 év kell!

4 hónap alatt lazán össze lehet melegedni, de itt ti a valóságtól elrugaszkodott számokkal operáltok! Ezért se nagyon szívesen kezdvaz ember 18-19 évesekkel, vagy gyerekes, vagy túltolja a dolgokat!

2019. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
#33 Latom,novel nem nagyon voltal. Talan 1-2 alkalom. Nem mindenki egyforma,van akinek tobb ido kell lelkileg keszen allni,de ugye Te mindenkinel jobban Tudod
2019. júl. 6. 22:51
 35/50 anonim ***** válasza:
13%

Vótam!

De nem ilyennel mint te. Akinek kb annyi idő kell mire megszületik egy gyerek.

Ne csodálkozz hogy még a normálisabbja is csak megdugni akarna. A mesében élsz hogy 1 évet akarsz te valakit váratni?

Nagyon lassú és alacsony lehet az EQ-d ha neked 1 év kell.

Szerintem te várj a szexel a házasságig!

2019. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
#35 Menj pszichologushoz. Folyton ezt hajtogatod,mert Te megvagy gyozodve rola,higy egy no odacsoppen hozzad. Uncsi vagy nagyon,Te mindenkinek osztod azt eszt,csak Neked az nincs,ez a baj.
2019. júl. 6. 23:02
 37/50 anonim ***** válasza:
12%

Nekem kellene agyturkászhoz menni?😃

Nem inkább neked, aki el van szállva magától, az egója meg a fellegekben jár? De itt sír a szája h még mindig szűz?

Nyavalygás amit csinálsz.... vergődsz! 10 hónap😂

Most ez vagy a hófehérke és a hét törpe vagy a hamupipőke!

Komoly nő, maximum 1-től 4-hónapig várat egy pasast, nagyon maximum 4.

De 10 hónap? De te a nőtől messze vagy, egy kislány vagy, aki még önmagát se ismeri!

2019. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Nekem van egom? Idiota vagy szimplan...segitseget kertem,es nem kiosztast...csak ugye agyaid mar nem jut el.


De ha ennyire zavar a kerdes,miert valaszolsz? Ja,mert elvezed h kiirod magadbol a baromsagaidat...itt senki nem var semmilyen feherlovag vagy en nem tudom milyen baromsagra..ja,es Tudom ki vagy Te. A penisz kisebbsegi komplexusos gyerek,amelyik mindenkinek leakarja vinni az onbizalmat. Mert nyomorba nottel fel,meg En nem tudom milyen bajod volt meg.

2019. júl. 6. 23:11
 39/50 anonim ***** válasza:
14%

😂😂😂😂😂😂

Biztos majd komplexusom lesz 17 centis farokkal. Természetesen!

De tudjad csak! Nem baj!

Ha annyira tudod - te írtad, 10 hónap, amit te leshetsz, mert esetleg valami béna gyerek aki nőt nem tud magának megnyerni, na esetleg olyan kivárja - minek kérsz tanácsot? Hiszen te konkrétan tudod!

2019. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
#39 Hazudj csak,de Te vagy a komplexusos...a masik cimboraddal egyutt...Te irogattad h kicsi a farkad meg ronda vagy,nyomorban nottel fel. Tagadd nyugodtan,de ez az igazsag. Csak Te masoknak akarsz emiatt artani.
2019. júl. 6. 23:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!