Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen szűz vagyok. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen szűz vagyok. Van értelme küzdenem még a szexért, vagy adjam fel? L

Figyelt kérdés

2019. júl. 6. 19:27
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
34%
Hát figyelj, en megértelek! Csak leirtam a véleményem. Így faképnél is fognak hagyni. Bocsi, de nincs okom itt hazudozni neked hogy nyugodtan keresgelj mert fogaz ilyen sracot találni. Nem fogsz :) mert nagyon keves ilyen van es azok is inkabb fiatalabbak, akik nem is mernek annyira belemenni, de orulnek hogy van baratnojuk aztan lassacskan mikor megismeritek egymast felbatorodtok mind ketten, de ez nem a 18-19-20eves korban van. En is 13-14-15 evesen buszken alltam volna a baratnom mellett es mutogattam volna hogy nekem bizony van, szexnel meg vartam volna mert kicsit gyavabb voltam (gatlasos) de már nem egy hónapot várnék talan kettőt, de tobbet tuti nem. A kapcsolatban egyik legfontosabb a szex! Ha rossz, tonkre megy a kapcsi, ha nincs szex akkor is. Remelem erted amit probalok irni :)
2019. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
10%
Ne add fel, vagy ha feladnád, írj, 40 f..
2019. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
73%

Együtt érzek veled. Annyi különbség, hogy nekem kapcsolatom se volt még, se semmi, és nem azért mert ronda vagyok. Ha lenne valakim, első sorban nekem is az lenne a legfontosabb, hogy lelkileg egymásra legyünk hangolódva. A szexre azt mondom, hogy a szűzhártya csak szűzhártya, nem tartom különlegesnek. Szex pedig lehet, hogy 6 hónap múlva lenne, bár kötve hiszem, viszont nem 1 hónap múlva dobnám le a bugyimat. Fontos a szex, de nem abból áll a világ, és senki nem halt bele abba, hogy néhány hónapot kihagyott, főleg ha utána előre is be lehet pótolni. Ha megélem a szerelmet és a párkapcsolatot, úgy vagyok vele, hogy majd magától jön a dolog, ami lehet akár 1 hét, 1 hónap, vagy néhány hónap. Addig is viszont, ha tényleg most mondjuk nem 3-4 hónap lenne, nem 2 hét után, de azért kompenzálnám - viszonylag - orállal.


Lehet h lyének tartani, azt írni, hogy egyedül halok meg, ami lehet így fog történni. Csak nyugodtan. Ha így is történik, én nyugodtan fogok aludni most és a halálos ágyikómban is. ^^


18/L

2019. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
72%

Jézusom nehány kommentelő...

Nem reagálok nemelyikre, inkább neked válaszolok.

Semmi baj nincs azzal hogy szűz vagy, egy normális, megfelelő értékrenddel bíró lány úgy gondolkozik ahogy te. Az hogy 18 évesen még nem jött össze normális kapcsolat teljesen tűrhető határ, még csak most jöttél ki a suliból..

Az a 6-10 hónap is normális, bár ha igazán szerelmes leszel meggondolod ezt is:)

19L

2019. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
6%

6-10 hónap normális? Ne legyünk már elszálva!

Majd 1 évet váratni?

4 hónap még reális, de nem 6, 10 meg főleg nem!

2019. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
83%

És én 21 évesen mit szóljak? :D

Egyébként miért döntöd el előre, hogy neked márpedig 6 vagy 10 hónap fog kelleni a ráhangolódásra? Azt érezni kell. Ha egy hónap kevés neked hozzá, az normális, de ne húzzál elvből olyan határt, amihez már csak azért is tartani fogod magad rendes kislányhoz méltó módon, inkább haladj természetes tempóban.

2019. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
0%
Ha küzdeni kell egy 18 éves lánynak a szexért akkor inkább hagyd.
2019. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj hogy egyesek itt a herceget várják fehér lovon!

Hát arra várhattok, nem jön el, és nem lesz férfi aki 6 hónapokat meg 1 évet fog várni, ezt csak rózsaszín ködfelhőben élő kislányok gondolják!

Az 1-4 hónap teljesen reális, inkább a 4, de nem 10....

2019. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 LazyJones ***** válasza:
69%
Volt korábban olyan kapcsolatom, amiben egy évnél is többet vártunk. Senki nem halt bele, és el tudtuk foglalni addig magunkat egyéb dolgok felfedezésével, úgyhogy de, van ilyen. Nem minden bokorban, de van.
2019. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
12%

Egy valamirevaló pasi nem fog 10 hónapot várni egy szűz lányra, csak akkor ha közben más csajokkal szexel.

Minek is várna, lemegy egy buliba, tuti akad aki rögtön lefekszik vele.

2019. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!