Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen szűz vagyok. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen szűz vagyok. Van értelme küzdenem még a szexért, vagy adjam fel? L

Figyelt kérdés

2019. júl. 6. 19:27
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
14%

😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂

Ahhoz képest h nyomorba nőttem fel - állítólag, eddig nem tudtam, de most már ezt is tudom hála neked - ahhoz képest elég jól fut a szekér😃

2019. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te alapból nem állsz készen a szexre. Nem lehet időhöz kötni. Vkivel összehangolódni nem egy megadott idő után fogsz. Az vagy jön vagy ne.

De nem várd a szőke herceget fehér lovon. Csak egy srácot, aki elvisel, elviseled, s megbízhattok egymásban. S a bizalom sem időhöz köthető. Az vagy van vagy nincs.

Persze idő kell míg megismersz vkit. De akkor sem lehet semmit sem így fixen elhatározni.

2019. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
19%

Keress egy 22 eves nem tul szep szuz sracot azzal szexelhetsz

Csak te hasznald ki őt elobb nehogy o hasznaljon ki teged

2019. júl. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
88%

A szexért senkinek nem kell(ene) küzdenie... Ez nem olyan, hogy megdöntök egy világrekordot valamilyen sportban. Eleve nem is kéne erőltetned a dolgot. Ha találsz egy olyan partnert, aki tényleg megfelel számodra és bízol benne, 1-2 hónap után nyugodtan elkezdhettek kísérletezni és ezalatt csak a pettinget értem. Hosszú távon mind a kettőtöknek jobb lesz, ha felfedezitek egymást és magatokat is közösen. :) Utána ha itt az idő, akkor jöhet a szex is, azt úgyis érezni fogod. ;)

30/F

2019. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
87%
42-es megírta a tutit. Itt sírsz hogy 18 évesen vajon eleve ki vagy- e zárva már a szexből, közben meg értelmileg fel sem tudod mérni hogyan is működik az ilyesmi. Kívánom neked, hogy a nyáron durván belezúgjál egy srácba és 1 hónapon belül le is feküdj vele. Akkor majd rájössz, hogy mekkora marhaságot írtál a 10 hónapos várakozással!
2019. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
85%
Ha belezugsz valakibe egesz nap viszket majd a p...nad alig varod meg megdugjon
2019. júl. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
7%
Privátban írd le, milyen neked a normális pasi. :D
2019. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Nyugi és semmi kapkodás.

Nekünk másfél év volt az első alkalomig, pedig egyikünk se volt szűz.

2019. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

Én is 18 vagyok, 2 hónappal a szülinapom előtt jöttünk össze az első barátommal. Értelemszerűen szűz voltam. Addig én is azt gondoltam, hogy majd minimum pár hónapot várni fogok majd a szexszel. Aztán vele rögtön úgy összehangolódtunk (oké, a járás előtt már 1-1,5-2 hónapja ismerkedtünk növekvő intenzitással), hogy 1 hónap után már bőven szerettem volna, így meg is történt az első szex. Mondjuk mi extrémen összeillünk (persze, mindenki ezt mondja...), de akivel nem jöttem volna ki elég jól azzal össze sem jövök.


A lényeg, hogy természetes, hogy most még így gondolod, de ha összeakadsz a megfelelő személlyel, valószínűleg nagyon hamar meg fog változni az elképzelésed. :) "Csakazértis" ne várj 6-10 hónapot. Ha majd úgy érzed, mehet, mehet. :)

2019. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell feladni semmit.. Az a gond minden fiu és lány max dugni akar.. Én személy szerint ha találnék egy lányt aki elfogadja hogy visszahúzódó és féltékeny tipus vagyok szeretne, nem engedném el és szeretném. Nem kihasználnám ahogy a sok fakboi, de a mai lányok nem erre vágynak.. Ha igen akkor meg tőlem (budapesttől) nagyon messze vannak.. De nem kell feladni, egy aranyos lányt biztos hamarabb megszeretnek és ráirnak, mint egy fiura :/

18f

2019. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!