Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő belemenne kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő belemenne kapcsolatba ha ezt közölném vele az ismerkedés folyamán?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy rendes barátnőt, akit tényleg szerethetek, akivel közösen együtt tervezhetjük a közös jövőt, szóval egy normális életet.

De! Nem vagyok adhatom fel az eddigi életem amiben van egy nő, akivel remek a szex életünk, havi 1-2 találkozó, kizárólag testiség, csak szex, még nincs is köztünk kimondott testi vonzalom, egyszerűen csak a vágyaink egyeznek meg. Nem hagyományos dolgokról van szó, hanem kőkemény BDSM-ről. Amire nekem szükségem van, meg kell élnem ezt, ha nem élem meg újra és újra, akkor hiányzik és nem érzem jól magam. Ezzel együtt vagyok teljes.

Viszont azzal a nővel, akit lelkileg is közel érzek magamhoz nem szeretnék ilyen jellegű testi kapcsolatot, vele csak és kizárólag szenvedélyes, érzéki szeretkezésre vágyom, nem pedig durva tortúrákra. Azonban hazudni és titkolózni sem szeretnék előtte.


Van erre esély, vagy kizárt olyan nőt találni aki ezt elfogadja?



2019. júl. 11. 18:14
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
10, ezt meg is értem és valamennyire egyet is értek ezzel. De ez számomra nem a gyerekről szól, hanem a saját lelkivilágomról, vagyis úgy értem, hogy nem tudom összeegyeztetni a durvább vágyakat azzal a nővel akit amúgy szeretek is. Ez meglehetősen bonyolult, a jelenlegi "kapcsolatban" semmi érzelem nincs, sőt képtelen is volnék, noha a vágyak terén maximálisan kielégítjük egymást.
2019. júl. 11. 18:47
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

7 - nek irtam ezt kerdező, hogy a gyerekre

nem tartozik ! Őt ebbe nem kell beleavatni !

Csak a felnőttekre tartozik.

Én megertelek mert kb hasonlóak a vágyaim, de nem paromtól, erzelemmel nem megy a bdsm, meg ha nem is vérremenő .

2019. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt nem vagom h miert nem a paroddal akarod megelni a vagyaid....???
2019. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen nőt nem fogsz találni, kivéve, ha pontosan olyan gondolkodású, mint te. Ez pedig nagyon ritka. Pláne, ha majd anya lesz és teljesen már érzésekkel lesz felruházva. Netán a hormonok is hatással lesznek rá. Én nem hiszem, hogy van olyan nő, aki szereti a párját és képes lenne ezt tolerálni. Sőt, szerintem még te sem voltál soha az életeben szerelmes, vagy egy olyan nőbe szerelmes, aki tényleg megfogott volna, mert akkor képtelen lennél megosztani mással.
2019. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
13, mert azok a vágyak az emberek jelentős része szerint mélységesen elutasítottak.
2019. júl. 11. 20:04
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre esély. Egy normális nő sem fogadná el, h a komoly kapcsolat@ban a pasija egy másik nőhöz is jár, csak mert vele tudja kiélni a vágyait.

Te a nő helyében nem éreznéd azt h túl kevés vagy a pasinak, ezért le sem mond a múltjáról?


Akivel ilyen kemény Bdsm-ben van részed, akkor miért nem vele akarsz lenni kapcsolatban?


L

2019. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%

Biztos hogy nem mennék bele. A nők többségének nem egy sima fizikai dolog a szex, sokkal több annál.

Fájna lelkileg.

2019. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

14, voltam szerelmes és nem csináltam belőle ügyet ha más férfival flörtölt, sőt a többes és a cuckold is felmerült. Mindig is a nyitott kapcsolatot preferáltam. Tehát nélkülem is nyugodtan lefeküdhetett volna mással, a részéről nem volt igény, az én igényemre pedig nemtetszéssel felelt.

Sokakkal ellentétben nekem nem célom birtokolni és kisajátítani szabad embereket.



16, azért mert az érzelmek nem összeegyeztethetőek számomra azzal a személlyel akivel megélem az "ilyen" jellegű vágyakat.

Egyébként meg nem, nem érezném úgy, hogy túl kevés vagyok. Férfiként sem érzem azt, ha a nő másra vágyik akkor nekem útjába kellene állnom, vagy éppen kényszerből magamra kellene erőszakolnom egy olyan szerepet amit magam nem szívesen élnék meg.


Amiről írsz ("túl kevésnek lenni"), az valójában ego és az egészségtelen önbecsülésről szól, továbbá arról, hogy mindent magunk akarunk megadni egy személyben a másiknak, ami nyilván teljesíthetetlen küldetés.

2019. júl. 11. 20:48
 19/30 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem teljesíthetetlen. Ez csak azt mutatja hogy soha nem voltál még szerelmes. Ha szeretsz valakit és viszont szeretnek, akkor egyikőtök sem akar semmi egyebet senki mástól, mert akkor a fellegekben érzed magad attól akivel együtt vagy. Eszedbe sem jut más.
2019. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

19! Köszönöm, hogy szeretnél megtanítani arra, mi az egyetlen elfogadható útja annak ha szerelmes az ember, mit és hogyan kell érezzek.

Én sem próbálom beléd beszélni, hogy minden nő számára élvezetes az, ha pl összekötött csuklóval, bekötött szemmel guggoltatják bele egy méretes dildoba. Azért nem próbálom, mert nem általánosítok és mert egész egyszerűen nyilvánvalóan nem minden nő élvezi ezt, sőt, a legtöbb nem.

Úgyhogy kérlek mellőzd az egysíkú gondolatokat és ne akard rám erőszakolni a szerelem (egyébként) nem is létező definícióját.

2019. júl. 11. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!