Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha megdugtam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megdugtam a haverom barátnőjét?

Figyelt kérdés
A haverommal fél éve vannak együtt. Én nagyjából 1 hónapja próbálkoztam nála és bár az elejétől tudtam, hogy nagyon bejövök neki, elég nehezen adta be a derekát. Bevetettem mindent, próbálkoztam kedvesen, rámenősen.. a haveromnak ezt nem mondta vissza soha és mindig udvariasan utasított vissza, de múlthét pénteken végre sikerült meghúzni és azóta még kétszer lefeküdtünk. Viszont most az a para, hogy a srác elkezdett gyanakodni, nem tudja, hogy én kerültem a képbe, de azt sejti, hogy valakivel csalja a csaj. Ha úgy alakulna, hogy kiderül, akkor hogyan tudnám, úgy beadni neki a dolgot, hogy a csajra hárítom a felelősség nagy részét és nem én szívom meg a legjobban? Mindketten 20 évesek, én pedig 18.
2019. júl. 20. 17:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, te tuti hogy egy sunyi kis féreg vagy, ezért magyarázod hogy mindenki álszent és tied az igazság :D Gyenge technika, nem hiteles, meg ne hogy azt hidd már, hogy a világon egyedül te kerültél "vizsgahelyzetbe". Van, akinek van elég önbizalma ahhoz, hogy ne pattanjon mindjárt az első alkalomra mint egy nyáladzó patkány, és elintézi a dolgait úgy hogy ne b.ssza szét egy életre a lelkiismeretét.
2019. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Te is álszent nyomor3k vagy LOL lekiismeretes nyomi
2019. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, lepontoztál és krákogtál egyet :D Menekülj a saját hazugságodba, hogy te látsz át más embereken és nem fordítva, úgyis csak ez maradt neked.
2019. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!