Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha megdugtam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megdugtam a haverom barátnőjét?

Figyelt kérdés
A haverommal fél éve vannak együtt. Én nagyjából 1 hónapja próbálkoztam nála és bár az elejétől tudtam, hogy nagyon bejövök neki, elég nehezen adta be a derekát. Bevetettem mindent, próbálkoztam kedvesen, rámenősen.. a haveromnak ezt nem mondta vissza soha és mindig udvariasan utasított vissza, de múlthét pénteken végre sikerült meghúzni és azóta még kétszer lefeküdtünk. Viszont most az a para, hogy a srác elkezdett gyanakodni, nem tudja, hogy én kerültem a képbe, de azt sejti, hogy valakivel csalja a csaj. Ha úgy alakulna, hogy kiderül, akkor hogyan tudnám, úgy beadni neki a dolgot, hogy a csajra hárítom a felelősség nagy részét és nem én szívom meg a legjobban? Mindketten 20 évesek, én pedig 18.
2019. júl. 20. 17:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak 1 kérdés. Visszafelé működne úgy hogy a bula a tied brácsa?
2019. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%
Fordítok magyarra: (nálad) 'haverom" = egy általam ismert személy, akinek szintén farka van.
2019. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%
Te csak egy eossz Trolli vagy, igaz?
2019. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
86%
Jajj, tömve van a fórum az egymásnál gyengébb trollokkal, ne dőljetek már be minden szrnak :D
2019. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
18%
Titkold el és ne áruld el neki.
2019. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Azért kérdező védelmében annyit, hogy a haver az nem egyenlő egy olyan gyermekkor óta baráttal, aki szinte testvér, hanem csak egy jó arc, akivel jó együtt lógni, valamilyen csapatos programon, legyen az pl. sörözés, foci, buli, nyaralás, stb. Haverok közt természetes a verseny csajokért ismerkedéskor is, ez mondjuk már kevésbé elegáns, de azért nem nagyon durva...
2019. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%

Ehhez 2 ember kellett haver!


Ha kiderűl, akkor az a minimum h nem hárítasz senkire semmit, hanem vállalod a tetteidért a következményeket.


Szép "barát" vagy mondhatom.


L

2019. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 ZoltanAnglia ***** válasza:
100%
Valoban nagy fereg vagy, es azzal, hogy raadasul a csajra akarod a feleloseg bagyobb reszet haritani, holott te fuzted egy gonapja... hat fajdalmas halalt kivanok neked.
2019. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Búcsuzz el a golyóidtol

Mert haverod megtudja tuti letépi

2019. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

#11 Én sem örülnék neki, ez egyértelmű, meg tisztában vagyok vele, hogy nem volt szép amit csináltam, de nem vagyunk olyan közeli barátságban, hogy egy ilyen fullos csajért ne érje meg kockáztatni.. de kapható volt rá, szóval ha nem velem, akkor mással csalta volna meg.


#17, #18 Csak egy ötlet volt, de nem fogom ráhárítani, mert ha rájön a csaj, hogy én kavartam a háttérben, akkor a későbbiekben buknám annak a lehetőségét is, hogy folytatódjon köztünk ez a dolog. Egyébként Zoltán barátom, neked is hasonló jókat kívánok. :)

2019. júl. 20. 18:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!