Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha megdugtam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megdugtam a haverom barátnőjét?

Figyelt kérdés
A haverommal fél éve vannak együtt. Én nagyjából 1 hónapja próbálkoztam nála és bár az elejétől tudtam, hogy nagyon bejövök neki, elég nehezen adta be a derekát. Bevetettem mindent, próbálkoztam kedvesen, rámenősen.. a haveromnak ezt nem mondta vissza soha és mindig udvariasan utasított vissza, de múlthét pénteken végre sikerült meghúzni és azóta még kétszer lefeküdtünk. Viszont most az a para, hogy a srác elkezdett gyanakodni, nem tudja, hogy én kerültem a képbe, de azt sejti, hogy valakivel csalja a csaj. Ha úgy alakulna, hogy kiderül, akkor hogyan tudnám, úgy beadni neki a dolgot, hogy a csajra hárítom a felelősség nagy részét és nem én szívom meg a legjobban? Mindketten 20 évesek, én pedig 18.
2019. júl. 20. 17:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%

1 rohadt k***a a csaj

Te meg 1 féreg vagy.

2019. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%

A Csaj egy lotyó

De te még minden vagy csak barát/haver nem

2019. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon remélem, hogy a haverod sz*rrá fog verni téged :D
2019. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
32%
Én nem haragudnék a haveromra ha megdugná a nőmet. Amelyik csajt vinni lehet, azt inkább vigyék is. Így legalább tudnám, hogy nem szeretett igazából. Mondhatott volna nemet is, de nem tette...
2019. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
#23 Elengedtem már ezt, ha kiderül és szétver, hát így jártam.. megakartam dugni az ország (számomra) egyik legjobb nőjét és ez sikerült is, ezen már nem tud változtatni. :D
2019. júl. 20. 20:40
 26/33 A kérdező kommentje:
*meg akartam
2019. júl. 20. 20:49
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

nekünk aztán mindegy, te ijedtél be és dobtál fel egy kérdést... ha ilyen lazán veszed akkor ennyi és kész.

azt ne várd viszont hogy most mindenki dícsérni fog itt mert nem

2019. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
65%
Kíváncsi lennék arra az "ország legjobb nőjére"...
2019. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
#28 Direkt odaírtam zárójelbe, hogy számomra, csakhogy az ilyen hozzászólásokat elkerüljem, dehát nem okoztál csalódást. :D
2019. júl. 20. 22:07
 30/33 anonim ***** válasza:
5%

Ezt a sok álszent és becsületes és hűséges férgezőt... Nincs olyan ember a földön aki soha nem csalja meg a párját. Nincs! Maximum olyan van, hogy még nem.csalta meg de akkor 5 év mulva meg fogja vagy 20 év mulva. Álszent fszok vagytok mind.

Jóltetted egyszer élsz! A haver meg nem barát stb... Hagyjuk a sok álszent fszt

2019. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!