Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ezek szerint meleg vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint meleg vagyok? Vagy nem? 18/f

Figyelt kérdés

Iszogattunk a haverokkal, aztán felelsz vagy mersz-et játszottunk tegnap éjjel.

Nekem azt mondták nem merek megcsókolni egy fiút.

Ott volt a legjobb barátom is, akivel lassan 10 éve vagyunk barátok. Választanom kellett kit akarok megcsókolni, hát őt választottam. Bele is egyezett, kb 5 másodpercig csókolóztunk, majd utána mindketten vodkával kiöblögettük a szánkat, és fojtattuk a játékot.



2019. júl. 28. 09:48
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem vagy meleg
2019. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha tetszett és jobban megismételnéd mint lánnyal...
2019. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy meleg, az a kellemes érzés amit éreztél a pia és az hogy a barátod ilyen jó fej hogy ebbe is belement nem ellenkezett. Ez egy jó baráti dolog, szerintem. Nekem is legjobb barátom eljött velem meleg bárba mert elege volt abból hogy 2 éve van barátnője és nekem meg senki és kellene már mellém valaki, a netes pacákok meg folyamatosan lekoptattak. A meleg szórakozóhelyen még be is védett mikor az 50+ osok nyomultak, megölelt és megcsókolt. Na ez a barátság szerintem és nem érzetem többet felé akkor sem és azóta sem. Majd 4 nap múlva facen rám írt egy srác hogy nagyon tetszettem neki de kér hogy van pasim. Megbeszéltük a dolgot azóta is ő a párom.
2019. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
3-as: wow, micsoda sztori :D mióta tart?
2019. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak testi kapcsolat volt. Olyan, mint egy kézfogás, vagy egy hátsimogatás. Ha érzelmi is keveredett bele, akkor már el lehet gondolkodni a kérdésen.
2019. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3/5 vagyok, most volt júliusban 2 éve.
2019. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mersz bekapni egy farkat
2019. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%

tetszett, akarod újra,jobb volt mint lánnyal.

te nem is játékból csináltad...igaz?


olyan meleg vagy mint egy radiátor...nyáron.

2019. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Es a tobbiek mit szoltak? Vagy mindenki elkezdett smacizni a masikkal aztan hatalmas szex orgia lett a vége?
2019. júl. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!