Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire tartod magad válogató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod magad válogatósnak, ha komoly kapcsolatot keresel?

Figyelt kérdés
Mennyire számít a kinézet? És például ha valakinek rossz a háta, vagy hasonlók, attól még megérdemelhet egy esélyt? Néha egy kicsit elbizonytalanodok. Egyébként 17 vagyok.
2019. júl. 29. 05:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatot keresek akkor trrmészetesen számít a kinézet, válogatós vagyok. Ha csak alkalmira, akkor nem.
2019. júl. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Én alkalmira is csak olyat választok, aki bejön. Miért feküdnék le olyannal, aki nem tetszik? Nekem a szempontjaim külső terén: 170-185 cm magas(alkalmira lehet magasabb is, kapcsolatra nem, mert csak 157 cm vagyok), testalkatra legyen sportos vagy átlagos, túlsúly kizárva, legyen ápolt és jólöltözött, szőke haj előny, de nem kötelező, bár mostani páromnak szerencsére az van :D

23L

2019. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Huppsz bocsi, most látom, hogy nem hetero kategória.
2019. júl. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok hogy komoly kapcsolat esetén elég válogatós vagyok (ezért nem is találok senkit xd)

Alkalminál sokkal lejjebb adok az igényekből kinézet és kor szerint is (persze ez nem jelenti azt hogy akárkivel)

2019. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Fiú vagy lány vagy? Tippre lány mert a gerincproblémák java a lányokat érinti, mint pl a scoliosis. Viszont rengeteg nagyon szép lány is küzd ilyesmivel. A betegségük ha lehet így nevezni vagy inkább problémájuk elveszi az önbizalmukat. De ez elég keveset számít és vannak fokozatai. Az sem mindegy pl hogy aki béna annak ez csak pár ujj, egy kar vagy tolószéket jelent-e.

De nyilván hogy olyan ez mint az autóknál a motor. A maradék elemek a karosszéria a belső tér a hangulat mind lehet sokkal szebb és jobb és sokkal gyengébb is mint más autóknál.

Szóval az embernél is van még ezer másik tényező ami nagyon fontos.

Amúgy komoly kapcsolat esetében nagyon válogatós vagyok, de ha van egy nő aki mindenben megfelel nekem de pl a hátában összenövesztettek 5-10 csigolyát az nem igazán lenne döntő ellenérv a kapcsolat ellen. Szerintem ezzel mások is így vannak.

Neked amúgy mi a bajod a hátaddal?

2019. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előző : Fiú vagyok (ezért is ebbe a kategóriába írtam). Egyébként nekem is scoliosis-om van, azért nem tolószékes súlyosságű, de azért látszik egy kicsit, meg időnként szokott fájni.
2019. júl. 29. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!