Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki biszexualis sráccal van komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje, nem zavar-e, hogy a lányokat is kedveli stb
2019. jún. 4. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta. Egyáltalán nem zavaró.
2019. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nekem csak az a problémám a biszex srácokkal,pasikkal hogy érzelemmentes és minden gyengédséget mellőző kapcsokatot igénylik.lehet vannak kivételek.
2019. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én èvekig jártam ossze egy biszex sraccal szexelni. Komoly párkapcsolatot viszont nem tudtam elkepzelni vele, annak ellenere, hogy tenyleg egy ertelmes, helyes gyerek volt. Ahogy o is cask lánnyal tudott elkepzelni komoly kapcsolatot. Azóta mennyasszonya van, de tartjuk a kapcsolatot, cask mar nem jarunk ossze, max cserlunk 1-2 kepet Neha.
2019. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Én a másik oldal vagyok. A bisex srác. Volt komoly kapcsolatom sráccal is. Két évig voltam vele úgymond, de én érzelmileg sose tudtam felé teljesen elköteleződni. Amíg úgymond vele voltam soha nem voltam mással, de néha beszélgettem csajjal is. Amikor egy csajjal komolyabbra fordult a dolog, akkor megbeszéltem a sráccal. Utána még párszor találkoztunk olyan céllal. De ahogy komolyabbra fordult a csajjal úgy a sráccal újra csak barátok lettünk. Azóta is rendszeresen találkozunk, ma is haverom. De szex nem volt max közös hokizás.
2019. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 0224 ***** válasza:
100%
Én 7 évig voltam együtt egy biszex sráccal. 2:)
2019. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyolc éve vagyunk együtt
2019. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél éve vagyunk együtt
2019. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
iszexuálissal ne ke
2019. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!