Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok ti mennyire utasítjátok el a dohányzást, illetve azok akik dohányoznak milyen eséllyel találnak/tak maguknak valakit, illetve van olyan aki az ismerkedés során nem igazán foglalkozik azzal hogy a másik cigizik?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Erős dohányos vagyok (napi másfél-két doboz).

Hátrányt abszolút nem érzek. Olyannal gyakran találkozom, hogy megkérdezik, hogy miért cigizem ennyit, elmondják a véleményüket, amit én tudomásul veszek. De ők is tudomásul szokták venni, hogy ez az én döntésem.

Volt olyan is, aki szerint passzol hozzám a dohányzás, mert mindig rohanok, abszolút nem érdekelnek a formaságok és külsőségek egy ésszerű korlát felett, és valahogy olyan benyomást keltek, akivel a sors minden létező úton kiszúrt, de mégis olyan furcsán vidám vagyok. :D


Aztán persze vannak emberek, akiket tényleg zavar a füstszag. Nincs ezzel semmi probléma, mert nem jöhetek be mindenkinek.


Van egy sarkalatos kérdés, amire mindig kategorikus nemmel válaszolok. Nevezetesen az, hogy leszoknék-e a párom kedvéért. Nem. Olyannal jövök össze, aki elfogad a jó és a rossz tulajdonságaimmal együtt. Tisztában vagyok azzal, hogy egy függőség nem jó tulajdonság, pláne ilyen fiatalon, de attól még a rossz tulajdonságaim is a részemet képezik. De ha én elfogadom (márpedig elfogadom) a párom rossz tulajdonságait is, és nem akarom őt megváltoztatni, akkor ezt én is elvárom. Azért párkapcsolat, mert a párom. Ahogy van, úgy szeretem. Ha meg akarom őt változtatni, akkor egy ideált szeretek, nem egy embert. Mert az ember bizony tökéletlen.


18/p

2019. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 es kár hogy nem vagyunk egy korosztály!
2019. aug. 5. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom a füst szagát, így eléggé. Ha a füstöt nem lehetne érezni mindig a bőrén, ruháin, akkor esetleg, csak éppen a cigifüst nem úgy működik.
2019. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna ha cigizne az illető. Egy-két szál belefér, de a láncdohányosok inkább kíméljenek. :P Nem dohányzom, nem is tudnám letüdőzni, mert marja a légcsövem.
2019. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Bár én nem cigizek, izgat a cigi, lehet, hogy egy szexi fiatal fiúval el is szívnék egy szálat...

16f

2019. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hátrányban részesítem őket. A dohányzó srácok, akikkel dolgok volt, büdösek voltak, cigis szájszaguk volt és a cigi kilövi a kedvenc fétisemet, mert keserűvé teszi a spermát.
2019. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aki megtetszett eddig sajnos mind cigizett de igy meg nem kellenek
2019. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a cigi a tanulatlan heterók körében menő, sose értettem, hogy melegek hogy szoknak rá a cigire. De talán azért, mert tipikus meleg tinédzser voltam, eléggé magamba fordult voltam, ergó nem lógtam heterókkal akik rászoktathattak volna a cigire (suli vécében, buliban, stb). A normálisabb csajok, akikkel haverkodtam az osztályból azok meg nem cigiztek.

Mellesleg a mai világban a nemdohányzók érdekében perifériára szorított, rettentően igénytelen élvezeti forrás, hóban fagyban esőben nagykabátban kinn ácsorogni az utcán, mert csak ott szívhatod...

De nekem is van sok atipikus meleg szokásom, például rendetlen vagyok, szóval elnézem a cigizést, annyira nem zavar.

2019. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Nagyon gusztustalannak találom. Semmi értelme nincs, az ilyen emberek mintha direkt rákot akarnának. Nem jönnék össze ilyen emberrel, egyrészt azért mert rosszul vagyok a szagától, másrészt azért mert nálam egy brutál nagy mínusz pont ha valaki direkt beteggé teszi magát. Az elektromos cigivel viszont nincs bajom - már ha nem nikotinos a liquid. Megmondom őszintén, azt baráti társaságban szoktam is ha valaki hoz, de rendes cigibe sosem szívnék bele. Nem büdös, közel sem olyan káros, stb. De valakit meg egyáltalán nem zavar ha cigizik az illető, sőt, van akinek bejön.

Szóval nálam nem lenne esélye, de másnak meg pont ez tetszik.

Ja, és mondom mindezt tiniként.

2019. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!