Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki tudna megerősíteni/cáfolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna megerősíteni/cáfolni az elméletemben? Van néhány példa előttem, és gyanússá vált számomra hogy a homoszexualitás nem egy veleszületett dolog.

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem ez akkor alakul ki, amikor az adott személynek az azonos nemű szülőjével van komplexusa.Sokan vannak pl.akik állami gondozottak, arányaiban sok közülük a homoszexuális, vagy az apa/anyakomplexusos.Tehát én ezt valamilyen kötődési zavarként tudnám definiálni.Nem rosszindulatból írtam ki a kérdést,előrebocsátom és nem akarok senkit megbántani.Kíváncsi vagyok,hogy milyen a kapcsolata az azonos nemű szülőjével azoknak,aki melegnek vallják magukat.

2019. aug. 13. 07:53
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fajta pszichológiai megközelítés nem új dolog, nem te találtad ki (elsőnek). Vannak komoly pszichológusok, akik hisznek ebben.
2019. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek,aki válaszolt!
2019. aug. 17. 18:00
 33/35 A kérdező kommentje:
Kaptam több privát üzenetet is egyébként akik saját sztorijukat írták le és megerősítették a feltételezésemet. Fiúkról van szó és mindhárman az apát gondolják hibásnak. Mindenesetre elgondolkodtató...
2019. aug. 17. 18:06
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
No shade, de az elmeleted szerint akkor hogy alakul ki a hetero, bi szexualitas? Arra is tudsz vmit mondani, hogy hogyan lesz egy ember pan-, a-, demiszexualis? Esetleg elmondod, hogy lehet valaki polyamorous (magyarul nem tudom a kifejezest, olyan ember aki nem 2es parkapcsolatban el) ?
2019. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Felvetés: Valaki akkor lesz homoszexuális, ha az azonos nemű szülőjével rossz a kapcsolata vagy egyáltalán nincs.

(Remélem teljesen egyet értesz a fenti mondattal, erre a felvetésre fogok kérdéseket írni.)


Néhány ehhez kapcsolódó kérdés:

Ha ez okozza a homoszexuálist, akkor...

Miért vannak olyan homoszexuálisok akiknek jó a kapcsolata az azonos nemű szülőjével?

Miért vannak olyan heteroszexuálisok akiknek rossz a kapcsolata vagy egyáltalán nincs az azonos nemű szülőjével?

Mitől lesz valaki biszexuális?

Mitől lesz valaki pánszexuális?

Mitől lesz valaki heteroromantikus homoszexuális?

Mitől lesz valaki homoromantikus heteroszexuális?


A világ lakosságának valahány százaléka homoszexuális, ami világszerte több millió embert jelent. Ebből te láttál te x mennyiségű embert, akire igaz az elméleted, valamint az erre az elméletre specifikusan irányuló kérdés hatására önként írt neked még 3. Y ember írt arról, hogy az elméleted nem igaz, eseteket hoztak fel amikor az elmélet és a valóság különbözött.

A kérdés: ilyen kevés ismert ember alapján miért gondolod azt, hogy a többi millió emberre is igaz az elmélet, úgy, hogy mellette nem csak hogy van, hanem sok ellenpélda is van az elméletedre?

2019. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!